Vebinka Vebinka komentáře u knih

Deník tramvajačky Deník tramvajačky Karolina Hubková

Tohle mohl být jen deník pro osobní účely....jinak to výpovědnou hodnotu nemá žádnou, je to chaotické a špatně se to čte.

19.04.2024 odpad!

Duše národa Duše národa Marek Prchal

Na mě to působí tak, že někdo se silným ADHD napsal na papír vše, co se mu aktuálně odehrává v hlavě a nějaký blázen to vydal. Zmatené, špatně se to čte, výkřiky do tmy, nulová výpovědná hodnota.

18.04.2024 odpad!

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Když jsem si přečetla recenze, tak jsem byla rozhodnuta knihu si nekoupit. Nicméně nakonec mi to nedalo a dobře jsem udělala. Za mě je to skvěle napsaná knížka, vůbec nechápu ty negativní komentáře. Doporučuji všem udělat si vlastní názor :)

16.06.2023 5 z 5

Královna děsu aneb Panická porucha Královna děsu aneb Panická porucha Aleš Cibulka

Kniha je z větší části napsaná jako rozhovor, ale bohužel celkem nezajímavě. Kdyby tyto rozhovory vyšly v časopisu, tak ok, ale na knížku to dle mého není. Čte se dobře, nicméně o užitečnosti knihy se dá polemizovat.

05.07.2021 1 z 5

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

Styl psani mi bohuzel vubec nevyhovoval, za me se kniha opravdu spatne cte. Dejova linka ok.

17.04.2021 2 z 5

Díra v hlavě mi ukázala cestu Díra v hlavě mi ukázala cestu Ivana Sedláčková

Kniha se čte naprosto skvěle, místy je vtipná, místy se člověk opravdu zamyslí. Autorce přeji hodně zdraví a knihu doporučuji.

29.03.2021 5 z 5