VasnivaCtenarka VasnivaCtenarka komentáře u knih

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Fantasy není úplně můj šálek kávy, ale musím uznat, že tohle nebylo špatné. Jsem už krapet starší čtenář a cílová skupina pro tuto knihu má poněkud nižší věkový průměr :)

Samotná kniha je rozdělená do tří částí. Vše na sebe hezky navazuje a celý příběh je prošpikován řadou dialogů. Děj má příjemné tempo a v knize nenajdete snad žádné odstavce, u kterých byste se nudili. Žádná hluchá místa. Je pravdou, že první část knihy je oproti následujícím méně záživná, ale zde určitě stojí za to knihu neodkládat a pročíst se k dalším částem.
Příjemné dialogy, spád, tajemno, kouzla a magie, občasná smrt, krutost Tribunálu ale i laskavost a dobrota princezny Aurélie a jejich přátel způsobí, že se do knihy zamilujete.

03.03.2020 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Je mi líto, ale po dočtení této knihy nemůžu říci, že bych měla pozitivní pocity. Kniha pro mne byla, stejně jako po řadu dalších čtenářů, spíše zklamáním. Měla jsem velká očekávání. Protože co si budeme povídat, osobní asistentka může opravdu být nebezpečná, ale tohle... tohle mi přišlo nudné, táhlé, bez energie, bez spádu, bez napětí. Je mi líto, ale dvě hvězdičky knize dávám spíše za snahu.

15.02.2020 2 z 5

Country Country Danielle Steel

Oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, ale tu a tam zatoužím po ... obyčejném příběhu ze života nějaké normální ženské. A tak sáhnu po podobném žánru. Za mne tedy příjemná knížka. Klidně se do ni pusťte :)

20.11.2019 3 z 5