Country

Stephanie Adamsová byla manželkou úspěšného muže a milující matkou jejich dětí. I když kdysi toužila po šťastnějším životě, naučila se žít s tím, co má. Manžel jí byl dlouhá léta nevěrný, zatímco ona před dětmi pečlivě skrývala jeho chyby. Nečekaná smrt jejího muže ji však náhle postaví před nečekanou volbu: nastal nyní skutečně čas, aby žila i svůj život? Bláznivý výlet do Vegas a náhodné setkání s countryovou hvězdou Chasem Taylorem Stephanie dočista změní hodnoty a štěstí se náhle zdá na dosah. Připustí ale její rodina, že i ona na něj má nárok?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288375/country-Ad3-288375.jpg 3.836
Vydáno, Ikar (ČR)

Kniha Country

VasnivaCtenarka
20.11.2019

Oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, ale tu a tam zatoužím po ... obyčejném příběhu ze života nějaké normální ženské. A tak sáhnu po podobném žánru. Za mne tedy příjemná knížka. Klidně se do ni pusťte :)

MimiNinaFuraha
15.08.2019

Perfektní oddychový příběh. Obvykle čtu detektivky a vraždy, takže tohle byla příjemná změna :) klidně se do toho pusťte taky :))

suzanne1997
29.09.2018

Tahle kniha je jako vlak, chvíli trvá než se rozjede, ale potom uhání víc než Pendolino mezi dvěma stanicemi. S nezáživným úvodem se čtenář musí poprat, ale ten výsledek stojí zato. Po prvních pár stranách se čtenář nedokáže zastavit a po pár hodinách s úlevou knihu odkládá. Podobně tomu bylo i u mě. Z počátku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda za vytrvalost, bez ní by kniha skončila na poličce společně s ostatními.

cukrovka
20.09.2018

Velmi čtivý a příjemný příběh o ženě, která po smrti manžela hledá sama sebe a to jak naložit se svým životem.

kika 13
13.04.2018

Román mě úplně pohltil a fandila jsem Stevi,aby se nové lásce nebránila.

01.07.2017

Skvělý čtivý román, který mě chytl po pár stránkách. Už dlouho jsem nečetla do dvou hodin ráno. Chase a Stevie se mi líbili, rovněž i Stephanin syn Michael se Sandy. Je to příběh ze života, který je možná i reálný u " pracháčů "?? Ještě se mi líbila tato dvě slova - Carpe diem. Jinak se knížka četla moc dobře a bavilo mě to moc.

alnahu
14.11.2016

Příběh Stephanie .která žila přes dvacet let ve lži ,že svého muže miluje i přes jeho nevěru .Žila s Billem v nudném manželství , díky svým třem dětem. Až teprve po náhlé smrti manžela si uvědomí, že je ještě mladá na to ,aby jen truchlila. Odjede na dovolenou a dostane se do Las Vegas, kde se náhodně setká se známým a slavným zpěvákem country Chasem . Co z toho setkání vyplyne a jak se Step vyrovná se svou životní situací, se dočtete v této báječné knize od paní Steel. Za mě dobré čtení.

ina77
05.10.2016

Já dávám 5 hvězdiček,knihy jako vždy skvělá.

Šťastní lidé čtou a pijou kávu
Šťastní lidé čtou a pijou kávu