Country

od:


KoupitKoupit eknihu

Stephanie Adamsová byla manželkou úspěšného muže a milující matkou jejich dětí. I když kdysi toužila po šťastnějším životě, naučila se žít s tím, co má. Manžel jí byl dlouhá léta nevěrný, zatímco ona před dětmi pečlivě skrývala jeho chyby. Nečekaná smrt jejího muže ji však náhle postaví před nečekanou volbu: nastal nyní skutečně čas, aby žila i svůj život? Bláznivý výlet do Vegas a náhodné setkání s countryovou hvězdou Chasem Taylorem Stephanie dočista změní hodnoty a štěstí se náhle zdá na dosah. Připustí ale její rodina, že i ona na něj má nárok?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288375/country-Ad3-288375.jpg 428
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
suzanne1997
29. září

Tahle kniha je jako vlak, chvíli trvá než se rozjede, ale potom uhání víc než Pendolino mezi dvěma stanicemi. S nezáživným úvodem se čtenář musí poprat, ale ten výsledek stojí zato. Po prvních pár stranách se čtenář nedokáže zastavit a po pár hodinách s úlevou knihu odkládá. Podobně tomu bylo i u mě. Z počátku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda za vytrvalost, bez ní by kniha skončila na poličce společně s ostatními.

cukrovka
20. září

Velmi čtivý a příjemný příběh o ženě, která po smrti manžela hledá sama sebe a to jak naložit se svým životem.

kika 13
13. dubna

Román mě úplně pohltil a fandila jsem Stevi,aby se nové lásce nebránila.

110022
01.07.2017

Skvělý čtivý román, který mě chytl po pár stránkách. Už dlouho jsem nečetla do dvou hodin ráno. Chase a Stevie se mi líbili, rovněž i Stephanin syn Michael se Sandy. Je to příběh ze života, který je možná i reálný u " pracháčů "?? Ještě se mi líbila tato dvě slova - Carpe diem. Jinak se knížka četla moc dobře a bavilo mě to moc.

alnahu
14.11.2016

Příběh Stephanie .která žila přes dvacet let ve lži ,že svého muže miluje i přes jeho nevěru .Žila s Billem v nudném manželství , díky svým třem dětem. Až teprve po náhlé smrti manžela si uvědomí, že je ještě mladá na to ,aby jen truchlila. Odjede na dovolenou a dostane se do Las Vegas, kde se náhodně setká se známým a slavným zpěvákem country Chasem . Co z toho setkání vyplyne a jak se Step vyrovná se svou životní situací, se dočtete v této báječné knize od paní Steel. Za mě dobré čtení.

ina77
05.10.2016

Já dávám 5 hvězdiček,knihy jako vždy skvělá.

mariva
25.07.2016

Knížku jsem tentokrát přečetla velmi rychle, děj se moc nelišil od většiny knih autorky a opět je to z prostředí lidí, kteří můžou "peníze přehazovat vidlemi". Co mě na knize bavilo, bylo prostředí, ve kterém se děj odehrával - místa, která by člověk rád navštívil - Grand Canyon, Nashville.....