vaclav3069 vaclav3069 komentáře u knih

Škola čarodějnictví Škola čarodějnictví Debbe Tompkins

Jediné mínus je že je v knize zmatek , jednotlivé kapitoly moc na sebe nenavazují a je strašně chaotická
Ale naopak obsahuje ten nutný základ který by každy zajímající měl znát a je podle mě velice čtivá (když pominu ten chaos)
Jedna hvezdička dolů ale jinak fajn kniha

Malá škola čarodějnictví Malá škola čarodějnictví Zuzana Antares

hodně žensky založená což mě jako muže uráží ale je přehledná a hlavně vám dá důležité informace do začátku..
Hodně se mi líbí vysvětlení pojmu a rozdíl mezi Magii a Čarodějnictvím!

Přírodní čarodějnictví Přírodní čarodějnictví Ellen Dugan

Četl jsem ji jako mou 4 knihu o tématu a je skvělá!
Čtivá,stručná,přehledná a úhledná, líbí se mi na konci ten deník a že do knihy je možno psát!
Jelikož jsem Přírodní Čaroděj tak můžu jen doporučit!
Dala mi přehled co to vlastně obnaší být přírodním Čarodějem!!!

16.10.2021 5 z 5

Velká učebnice čarodějnictví a magie Velká učebnice čarodějnictví a magie Raymond Buckland

Na to jak je kniha stará , tak mi dala hodně informací a hodně duležitých informací,které jsou do začátku potřebné
Určitě doporučuju přečíst

16.10.2021 5 z 5

Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi Thea

Super kniha!
Naprosto nesouhlasím s kometáři níže protože mi příjde skvělá!!
Líbí se mi úhledmost,smysluplnost a dvojí pohled na kapitoly
(vždy do dané kapitoly píše i její studentka gabriele o tom , jak ona vníma tu kapitolu)
Rituály jsou zde popsány skvěle a přehledně , líbí se mi že to je vysvětleno pro skoro lajky a nováčky ale i pro trochu pokročilejší!
Plné hodnocení

Čarodějnický slabikář Čarodějnický slabikář Marcela Košanová

Úplně skvělá kniha do začátku!
Byla to moje druhá kniha a díky ní jsem pochopil základy čarodějnictv!!
Jediné mínus za to že je psaná jen v ženském rodě což me jako muže trochu uráželo , ale přes to se dá přenést a je skvělá!
Je strašná škoda že již se nevyrabí ..
Plné hodnocení! :-)

16.10.2021 5 z 5

Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice Kniha stínů – Slavná a starodávná pro vědmy a čarodějnice Silver RavenWolf (p)

dobrá kniha , ano opravdu jsou v ní chyby ale když si tyto chybé informace nebudete brát k srdci , tak tato kniha je velice skvělá!
Obsahuje toho opravdu moc a tak se ji asi nedá číst od začátku do konce , je to vlastně taková encyklopedie.
Jsem s ní velice spokojen a zatím nelituji koupi
doporučuju
Všechny chyby jsou vystiženy v těchto videií-