Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi

Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46199/bmid_ucebnice-carodejnictvi-a-magie-star-tRK-46199.jpg 3 13 6

kompletní učební plán s praktickým cvičením a zkouškami Tato obsáhlá učebnice vede adeptky čarodějnictví tajným učením moudrých žen od prvních krůčků čarodějnické abecedy až k Velkému zasvěcení. Thea je bílou čarodějnicí, jež se hlásí k tradici Wicca. Její nejvyšší zákon zní: "Čiň, jak uznáš za vhodné, nikomu tím však neškoď!" Jejím cílem jsou tolerance, láska, víra a respekt. První prakticky orientovaná škola s tříletým učebním plánem. Přehledná osnova učebnice a srozumitelné návody jsou předpokladem úspěšného absolvování čarodějnické školy. Nadšené zprávy o zkušenostech Gabrielé, čarodějnické učednice They, povzbuzují k následování a dají vám nahlédnout do každodenního života žákyně čarodějnictví.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Große Hexenschule , 1997

Slunceee
17.03.2024 odpad!

Kniha je plná hloupostí.

vaclav3069
16.10.2021 5 z 5

Super kniha!
Naprosto nesouhlasím s kometáři níže protože mi příjde skvělá!!
Líbí se mi úhledmost,smysluplnost a dvojí pohled na kapitoly
(vždy do dané kapitoly píše i její studentka gabriele o tom , jak ona vníma tu kapitolu)
Rituály jsou zde popsány skvěle a přehledně , líbí se mi že to je vysvětleno pro skoro lajky a nováčky ale i pro trochu pokročilejší!
Plné hodnocení

Natasa48
19.09.2019 5 z 5

Super kniha

Lady.Lucrezia
17.01.2019 odpad!

Tato kniha by šla nazvat bullshitem roku 2008. Dočetla jsem do konce a do wiccy to má na míle daleko!!! Škoda těch stromů, které padly na takový škvár :-(

Leonora
04.02.2014 odpad!

Je to škvár... Jeden blud vedle druhého, jako kdyby si to vycucalo z prstu desetileté dítě.
Autorka se snaží budovat svůj kult osobnosti stylem "k rituálu potřebujete moje cédéčko", pokouší se přikazovat, kolik lidí smí být u kterého svátku (ne, nesmíte si potvat čtvrtého kamaráda, byl by přes počet), všechny rituály jsou na jedno brdo a všechny o ničem, lekce u prázdninových měsíců jsou akorát tak o vaření, no to si snad můžu koupit kuchařku, ne... A tak podobně.
Ke konci už se autorka dokonce vychloubá svou černou a manipulativní magií. Ohání se wiccou, k té to ale má opravdu hodně daleko.

lady
29.11.2011 2 z 5

kniha dobrá,není zajímavá tak má ode mne málo bodů.

magie Wicca čarodějnictví rituály a obřady

Thea
německá
2008  54%Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi
2006  57%Čarodějné umění
2001  0%Kuchařka plná kouzel - když čarodějka vaří a kuchařka čaruje

Kniha Učebnice čarodějnictví a magie - Staré rituály a tradice Wicca v praxi je v