uzivatel6838 uzivatel6838 komentáře u knih

Kříže Kříže Jiří Kulhánek

Kříže už byly úplně mimo, tahle tetralogie nebyla nějak skvělá ani na začátku a sestupnou tendencí se dostala až do úplných technomagických sraček...

23.06.2022 1 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

(SPOILER) „Počkejte! Počkejte!“ zvedla hlas Alice, „to se tu vážně bavíme o tom, že si sbalíme plnou polní, navlíkneme maskáče a půjdeme střílet čerty?! Čerty?!“ nad absurditou své věty hlasitě vyprskla. - nad tímto jsem taky hlasitě vyprsknul. Bohužel to byl vrchol mé cesty skrz Vyhlídky na věčnost. Zbytek mi trošku přípomínal fanfic Anne Frank/Goku vs Hitler, bohužel v tomto případě psáno zcela vážně a bez ironie. A nechat jen tak ledabyle chcípnout téměř celý Noční klub, jen aby nakonec hlavní lesba přišla na chuť péru, to byla opravdu nešťastná volba.

23.06.2022 2 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Celou Kulhánkovu tvorbu jsem zhltnul během pár měsícu a u této knihy moc nerozumím nízkému hodnocení. Teda, úplný začátek byl, aspoň pro mě, extrémně zmatený a nepřehledný a konec byl zase docela uspěchaný, ale jinak je to Kulhánek v nejlepší formě.

23.06.2022 5 z 5

Klam Klam William Dietz

Popravdě toto jsem nedočetl, bylo tam až moc rozporů s mým nejoblíbenějším herním universem a i s předchozími knihami.

23.06.2022 odpad!