Usignolo Usignolo komentáře u knih

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Je to úplně jiné než Asylum atd. Já vím, že jsou to knihy pro mládež a nechci si hrát na mladici :-) Ale mě to baví číst a bát se. Mám ráda tématiku starého záhadného domu, podivných
a kouzelných stvoření, strašidelných historek, takže já si to užila.

30.03.2019 5 z 5

Ukradený smích Ukradený smích Oldřich Šuleř ml.

Kniha, která se mi moc dobře četla a vnesla do mých mlhavých představ o životě "za komančů" konkrétní obrysy. Zcela absurdní životní křivdy a situace dokázal autor popsat se skvělým humorem. Pozor na čtení v dopravních prostředcích, hlasité projevy smíchu se těžko potlačují :-)

27.02.2019 5 z 5

Návštěvníci Návštěvníci Ota Hofman

Super, schválně jsem si nejdříve přečetla knihu (seriál mě v dětství minul) a teď se na to kouknu. Zrovna u tohoto věřím, že seriál bude ještě lepší než kniha.

03.12.2018 5 z 5

Slovácko sa súdí Slovácko sa súdí Zdeněk Galuška

Asi není potřeba nějakých větších komentářů, je to klasika. Vtipné krátké povídky ze života na Slovácku. Občas nakouknete do slováckého slovníčku vzadu, ale většinou se dopídíte. Já se teda nasmála hrozně :-)

05.10.2018 5 z 5

Velká kniha českých pohádek Velká kniha českých pohádek Pavel Šrut

Pestrá sbírka českých pohádek, spoustu z nich jsem ani neznala. Ilustrace jsou opravdu krásné, i když si myslím, že kdybych byla dítě, tak se jich bojím.

15.06.2018 5 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Tentokrát byl zmaten i sám ó velký Hercule. Příjemné čtení, já to "slupla" mezi Prahou-Ostravou a zpět :-)

01.05.2018 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Za mě super. Miroslav Macek se tohoto těžkého úkolu zhostil podle mě skvěle, moc jsem si nového Saturnina užila, nasmála se a vůbec nebyla zklamaná.

12.01.2018 5 z 5