unavensluncem unavensluncem komentáře u knih

Aikidó - mírumilovné bojovné umění Aikidó - mírumilovné bojovné umění Stefan Stenudd

Ac uzoucka knizecka, cetl jsem ji docela dlouho. Nektere kapitoly jsem procital nekolikrat, neco jsem travil i nekolik dni... Rozhodne zajimave cteni o principech aikido. Budu se k ni casto vracet, protoze vzdy kdyz ji otevru naleznu nove a nove veci...

30.01.2013 5 z 5

Nepřemožitelný bojovník Nepřemožitelný bojovník John Stevens

Zivotopis Moriheie Uesiby, ktery neni zas az tak obsahly co se informaci o zivote zakladatele aikida tyce. Nicmene je tam spousta fotek, ktere delaji knizku docela atraktivni..

24.09.2012 3 z 5

Kryptonomikon Kryptonomikon Neal Stephenson

Docela narocne cteni, nektere kapitoly byly vyborne, nektere o nicem.. Konec zabodoval, vsechny dejove a postavove linie krasne zapadly na misto a z mnoha dosti nepochopitelnych kapitol (a postav) se vyklubaly docela dulezite kapitoly (a postavy)..

24.09.2012 4 z 5

Povinna literatura pro kazdeho vodaka=)

30.07.2012 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Podle me nejslabsi dil ze sagy, jakoby Sapkwski nevedel jak to ukoncit a nejak se v tom moc patlal... Skakani po ruznych svetech? Naprosto zbytecne... Tenhle dil me zaujal nejmene...

30.07.2012 4 z 5

Seržant Seržant Miroslav Žamboch

Jedna z nejlepsich Zambochovin co jsem cetl. Jako vzdy, tvrdy hrdina zabijak, tentokrat serzant Lancelot, se zaplete do neceho co rozhodne nechtel, ale uz neni moznost navratu... Strelen zbrane, krev, magie, krasna divka a dosti necekany zaver... Jak rikam jedno z nejlepsich Zambochovych del..

24.07.2012 5 z 5

Šňupec Šňupec Terry Pratchett

Obavam se ze jedna z nejslabsich hlidek, uz jen proto ze hlidky je tam minimum, Elania naopak az moc... Na druhou stranu je tu uzasne vykresleny Jefess a samozrejme jako u jinych zemeploch mnoho zabavnych situaci.. Presto tomu neco dost chybi... Jo a zda se mi to nebo jsem tam nikde nepotkal SMRTE??

24.07.2012 4 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Celkem klasicka Zambochovina... Namakany hrdina, dostane parkrat pres hubu, krasna zenska, hrdina dostava hodne hodne moc pres hubu, zvrat v deji, hrdina se vzpamatuje a lotra na hlavu porazi;) Ma to hepac, ma to spad, vsude litry krve a hlavni hrdina je upir, ktery se neboji zabijet dalsi upiry a posat krasne zeny;)

27.04.2012 3 z 5

Rytíři Čtyřiceti ostrovů Rytíři Čtyřiceti ostrovů Sergej Lukjaněnko

Unesene deti bojuji o svou svobodu mezi sebou. Jen ti co vyhraji se mohou vratit zpatky na zem. Ale co kdyz nelze vyhrat? Mozna je lepsi se spojit a pokorit tajemne a vyspele cizince, kteri umi ovlivnit nejen pocasi.. Ale budou souhlasit vsechny deti? Nechaji to cizaci dojit tak daleko?
Skvela Lukjanenkova prvotina..

27.04.2012 4 z 5