tutánek tutánek komentáře u knih

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Knížka se mi moc líbila až na nevkusné chování Kelsey.
Já bych si vlasy nenechala ostříhat nikdy v životě a nikdy bych se tak nevkusně nechovala k někomu tak úžasnému jako je Ren.
A myslím si, že by měla být s Renem a ne Kišanem. Podle mě si najde nějakou jinou.
Hrozně se těším na čtvrtý díl, ale musím si počkat, protože v knihovně ještě není, ale já si počkám.
Chudák Ren, tak úžasný muž a ona si vybere jeho bratříčka.To prostě nepochopím.Já bych nic takového neudělala.Já bych si vybrala rovnou Rena a ne Kišana. Kišan je sice fajn, ale pro mě je lepší Ren.Asi je to taky tím, že si s Kelsey nejsme moc podobné. :D
Ale dávám pět hvězd.

22.02.2014 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Tento díl byl opět skvělí.
Tentokrát mně na Kelsey zklamalo, že odjela a ti kluci s kterýma randila jako fakt k blití já bych je hned odmítla.
Líbilo se mi jak Ren přijel zrovna jako dárek pod stromeček.
Málem jsem i plakala, ale nakonec s tíhou jsem to vydržela a neplakala.
Byla jsem překvapená, když je v lese obklíčili a jak Kelsey vystřelila ten blesk.
Pak mně ale mrzelo, že byla smutná, když zajali Rena a to jak si pak nepamatoval na Kelsey bolelo i mě, když jsem si představila kdyby se to stalo mně.
Ale jak se jí zdál sen o Renovi a on jí říkal, že mu Durga nabídla ochranu, ale že to moc vysoká cena, tak jak ho přemlouvala aby to přijal tak podle mně ta vysoká cena byla to, že na ni úplně zapomene.

08.02.2014 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha se mi tedy velice líbila a velice mě zaujala. Četla jsem ji snad pětkrát a ani jednou mě to neomrzelo. Postavy se mi velice líbily a ten konec byl podle mě úžasný. Já prostě miluji knihy od Míši.

24.01.2015 5 z 5

Vrať drakovi, co je jeho Vrať drakovi, co je jeho Ilka Pacovská

líbí se mi

13.12.2014 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tento díl sem měla přečtený za 3 a půl dne.
Velmi se mi líbil až na to, jak se Kelsey hrozně chovala, kdybych před ní stála tak bych ji flusla do obličeje a ještě bych ji vynadala, že by ani měsíc nemohla mluvit, protože tak loxusní kluci se neodmítají.Sama vím jaké to je nemít štěstí v lásce, ale ona má.To jediné na ní nechápu.A ten konec mně mrzel, že ona hloupá odjela a kvůli ní Ren trpěl a ona sama taky.
A až na ty hádky se mi kniha neskutečně líbila.Nejen proto, že tam byla příroda, kterou já doslova miluji, ale taky že tam byli mýty a příběhy.
Skvělí byl hlavně Ren ale ten Kišan byl taky super ale docela si i dovoloval. :)
Ale hvězdičky dávám všechny.

08.02.2014 5 z 5