Trpaslici-zena1 Trpaslici-zena1 komentáře u knih

Netopýr Warren: Vzhůru nohama! Netopýr Warren: Vzhůru nohama! Jaromír Štejnar

Dnes jsem s dcerou (6) četly poprvé a rozhodně to nebylo naposledy. Stejně jako předchozí knihy je to čtení zábavné i poučné jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

11.04.2021 5 z 5

Černobílé prázdniny Černobílé prázdniny Lucie Šavlíková

Čtu dceři (6 let) každý večer už potřetí za sebou. Bavím se já i ona.

16.01.2021 5 z 5

Ve svitu plynových lamp Ve svitu plynových lamp Steven Price

Dlouhé, ale rozhodně ne nudné. Na to, že uvozovky označující přímou řeč tam nejsou, jsem si zvykla překvapivě rychle. Děj plynul a četlo se mi to rychle, i přes skoky do minulosti a ještě starší minulosti... Pozor, nejedná se o detektivku, i když se tam stal zločin a hlavní hrdinou je detektiv.

18.08.2020 4 z 5

1793: Vlk a dráb 1793: Vlk a dráb Niklas Natt och Dag

Ano, drsné, velmi drsné. Ale také velmi dobré. Napínavý příběh a zajímavé prostředí. Švédsko je mi úplně neznámé a pokud se s ním budu seznamovat takhle, to beru.

24.10.2019 5 z 5

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Chvilku mi trvalo zvyknout si na styl, ale chytlo mě to a chystám se na další ze série.

20.03.2019 5 z 5

Spiknutí v ulici bílých pláštů Spiknutí v ulici bílých pláštů Jean-François Parot

Natočený seriál jsem si zamilovala, tak jsem se trochu bála, jaká bude kniha. Ale není se čeho bát. Neztratíte se ani v postavách ani v pařížských ulicích. Čte se prostě jedním dechem.
Doufám, že vydají i další části této výborné série.

08.03.2019

Katova dcera a Rada dvanácti Katova dcera a Rada dvanácti Oliver Pötzsch

Čím početnější rodinka, tím složitější případy :) Výborný jako i předchozí díly. Do poslední chvíle jsem netušila kdo je vlastně vrah.

11.02.2019 5 z 5