TooManyStories TooManyStories komentáře u knih

Zápalné oběti Zápalné oběti Laurell K. Hamilton

Sama nevím, jak bych tuto knihu zhodnotila. Jako každá kniha z této série, kterou jsem četla, mne hned uchvátila hned na začátku, avšak už u předchozí knihy vnímám jisté věci, které se mi na tom nelíbí, i když se je snažím překousnout. Jedná se o to, že z Anity pomalu dělá Mary Sue... neříkám, že je to špatně, ale ona je pořád jenom člověk a najednou má pod palcem snad všechno nadpřirozeno, které jde. To mi nepřijde zrovna... dobré, přeci jen je to pořád nekromantka a Popravčí, tak proč do toho cpát další naprosto zbytečné věci? A druhá věc jsou její city k Jean-Claudeovi. Nepopírám, že je špatně, že miluje i Richarda, avšak to, že v jednu chvíli říká, že toho upíra miluje a v druhou jenom, že s ním spí, už je trochu divné a měla by si tedy ujasnit, jak to je.
Ale jinak je to doopravdy úchvatná kniha, až na těch pár detailů :)

02.12.2017 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Konečně jsem o dočetla :) A musím říct.. Wow!_Je zvláštní, jak moc se lidé mění :D

03.12.2015 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Úžasná kniha, ale prostě jsem nebyla zvyklá na Noel, takže mi to trochu vadilo, když to bylo z jejího 'pohledu', ale jinak naprosto super. Taková oddechovka... Stejně nejlepší jsou scény mezi Derrenem a Larissou xD

12.08.2015 4 z 5