TiredLikeDog TiredLikeDog komentáře u knih

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Kniha mi nesedla - nedokázala jsem se do ní začíst.
S obavami jsem ji půjčila kolegyni, která si ji nemohla vynachválit :)

26.07.2016 2 z 5

Tři na cestě Tři na cestě David Nicholls

V polovine knihy jsem si uvedomila, ze k pochopeni a uziti si tohoto pribehu jeste nejsem dost dospela. Pribeh manzelskeho paru balancujiciho na hrane rozchodu a snahy zvladnout dospivajiciho syna mi byl az prilis vzdaleny, abych se do pocitu manzela (vypravece) mohla vcitit. Kniha se mi proto necetla moc dobre - a to jsem se na ni vazne tesila.

Nic to vsak neubira na faktu, ze Nicholls je skvely autor jeho Jeden den je suverenne mou nejoblibenejsi knihou. To prave z duvodu verneho a naprosto uveritelneho pribehu a prozitku z nej.

Us, neboli Tri na ceste si urcite uziji zivotem protrelejsi a zkusenejsi ctenari. My mladsi bez manzelu, deti a hypoteky si na uziti a plne pochopeni knihy budeme muset chvili pockat.

13.02.2016 2 z 5

Jak drahá je nepoctivost? Jak drahá je nepoctivost? Dan Ariely

Ariely je velmi pozoruhodnym akademikem, ktery se neboji veci nazyvat pravymi jmeny.
Kniha se cetla dobre, nicmene po patem popisu skoro stejneho experimentu jsem se jako Pavlovuv pes naucila, co ocekavat, a zjistene zavery jiz nebyly tak prekvapive jako na prvnich stranach knihy.

26.12.2015 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knihu jsem si vyslechla při jízdě autem Evropou a musím říct, že příběh pohltil celou posádku. Jeden večer jsme dokonce místo obvyklého vykládání si u stanů, raději seděli v autě a poslouchali napínavý strhující děj.

10.11.2015 5 z 5