TessDragon TessDragon komentáře u knih

Únos na jízdárně Únos na jízdárně Karin Müller

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských detektivek.Zamilovala jsem si hlavní hrdiny i zvířátka,co se tam objevily.Rozhodně doporučuji všem milovníkům zvířat,obvzlášt koní.

Úkryt v lese Úkryt v lese Karin Müller

Tajemství hřebce Amarila Tajemství hřebce Amarila Karin Müller

Případ opuštěného poníka Případ opuštěného poníka Karin Müller

Hon na zloděje Hon na zloděje Karin Müller

Tajemství cirkusu Lombardi Tajemství cirkusu Lombardi Karin Müller

Jak vycvičit kluka Jak vycvičit kluka Mary-Kate Olsen

Knížky o Olsenkách mě vždy moc bavily,hlavně jejich ztřeštěné nápady.O moc lepší než filmy. ;)

03.09.2012 4 z 5

Léto po maturitě - Splněná přání Léto po maturitě - Splněná přání Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Tak málo času - Kluk snadno a rychle Tak málo času - Kluk snadno a rychle Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Léto po maturitě - Poslední dny na střední Léto po maturitě - Poslední dny na střední Mary-Kate Olsen

Hra na pravdu Hra na pravdu Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Dvě z jednoho těsta 1- Mezi námi dvojčaty Dvě z jednoho těsta 1- Mezi námi dvojčaty Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Dvě z jednoho těsta 2 - Jak si zkazit první rande Dvě z jednoho těsta 2 - Jak si zkazit první rande Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Léto po maturitě - Nikdy neříkej sbohem Léto po maturitě - Nikdy neříkej sbohem Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Tak málo času - Jak vycvičit kluka Tak málo času - Jak vycvičit kluka Mary-Kate Olsen

03.09.2012 4 z 5

Tak málo času - Příliš krásný sen Tak málo času - Příliš krásný sen Mary-Kate Olsen

Moje drahé babičky Moje drahé babičky Karen McCombie

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D Dále přijely Sadiiny babičky. Nonna, která Sadie přivádí k šílenství a její druhá babička se kterou má o dost lepší vztah. Co myslíte, jak to dopadne? ;)

Totální propadák Totální propadák Karen McCombie

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D. Bylo mi líto Psa, jinak knížka je velmi vtipná ;)

Brácha je superstar Brácha je superstar Karen McCombie

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D .Sadie touží po pozornosti, protože její bratr je superstar. Uvidíme jak se to vyvine. ;)

Moje trhlá rodinka Moje trhlá rodinka Karen McCombie

Á moje další oblíbená hrdinka od Karen - Sadie. Sonny mě dost často rozčiloval jako Sadie. Ale to platí k povinnostem bratrů ;D. Rozhodně název Trhlá rodinka je na místě. ;)