Tak málo času - Jak vycvičit kluka

Zařiď, aby si tě všiml hezký kluk, vyhni se vtěrkovi odvedle, nastěhuj se k tátovi do přívěsu, odstěhuj se od táty z přívěsu a jdi na koncert své kámošky – rockové hvězdy. Kniha na motivy stejnojmenného televizního seriálu sester Olsenových, nejslavnějších dvojčat na světě.

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41414/tak-malo-casu-jak-vycvicit-kluka-41414.jpg 4.38

Tak málo času 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Egmont (ČR)

Kniha Tak málo času - Jak vycvičit kluka

Terata
31.05.2016

Olsenky jsem jako malá milovala. Vždy jsem chtěla být jako ony. Milovala jsem na nich to, jak jsou přirozeně krásné, vtipné a že se do nich vždy zamiloval nějaký kluk.
Tuto knihu jsem si koupila ještě za dob, co jsem navštěvovala základní školu, někdy v páté nebo šesté třídě. Již v ten moment jsem přelouskala první sérii - Dvě z jednoho těsta, ale časem jsem úplně zapomněla, že mám ještě sérii druhou, tedy tuhle (Tak málo času). Vzpomněla jsem si na ni a řekla si, že si pozvpomínám na své mládí a dala se do čtení této knihy.
Je to prostě takové oddychovka, která žádnou holku, která milovala nebo ještě trochu miluje Olsenky, nezklame. Nedávám ale 5 hvězdiček, protože mi to přišlo moc pohádkové, jinak super kniha :)

TessDragon
03.09.2012

Knížky o Olsenkách mě vždy moc bavily,hlavně jejich ztřeštěné nápady.O moc lepší než filmy.