Tess23 Tess23 komentáře u knih

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

O něco slabší než první díl, ale i tak se nemůžu dočkat, až se pustím do pokračování.
Velmi oceňuji zapracování české historie, to se v mnoha cizích prózách nevidí a moc mě to baví :-)

12.02.2021 3 z 5

O Bílé Karolíně a Černé Karolíně O Bílé Karolíně a Černé Karolíně Jan Vladislav

Nádherné pohádky, jedna hezčí než druhá. Ale malá Mette v oblíbenosti vede..

17.10.2020 5 z 5

Vtipné a nápadité zobrazení dějin a osobností.

15.07.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Ačkoliv každým dalším dílem úroveň klesá a problémy mezi Tessou a Hardinem jsou podobné, kniha mě bavila. Hardinovo chování se mi občas zdálo nepochopitelné, nicméně po vysvětlování problémů z dětství jsem s ním soucítila. Netrpělivě jsem očekávala, jak bouřlivý vztah Tessy a Hardina dopadne.

15.07.2020 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní trilogie Selekce je určitě lepší, nicméně i toto pokračování mě bavilo. Oceňuji, že autorka stopla původní trilogii včas, dříve, než se začaly zápletky opakovat.

15.07.2020 3 z 5

Marbulínek v nebi. Marbulínkův sen II. díl Marbulínek v nebi. Marbulínkův sen II. díl Otakar Haering

Překrásné ilustrace a nádherné veršované příběhy.

Marbulínek vítá jaro Marbulínek vítá jaro Otakar Haering

Překrásné ilustrace a nádherné veršované příběhy.

27.09.2020 5 z 5

Lucinka, Marbulínkova sestřička s nejmilejší drůbeží Lucinka, Marbulínkova sestřička s nejmilejší drůbeží Jan Zmatlík

Marbulínek a jeho sestřička Lucinka byli mí oblíbení, když jsem byla maličká. Překrásné ilustrace a nádherné veršované příběhy.

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Udělala jsem zřejmě chybu, že jsem Princeznu v utajení četla až po sérii Selekce (K. Cass).
Příběh je zajímavý, v průběhu čtení jsem si dělala tipy na hlavního "záškodníka", rozuzlení mě překvapilo. Nicméně bohužel dávám jen 3*.

23.07.2020 1 z 5

Hanička Všetečka Hanička Všetečka Anna Marie Ziegloserová