teri.nkaa teri.nkaa komentáře u knih

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

mockrát děkuji @humbook_blogeri za zaslání knihy!<33

Musím říct, že toto bylo opět něco. Jakmile jsem dočetla první díl, musela jsem sáhnout po tomto! S porovnáním s prvním dílem byl i tento velmi čtivý, napínavý, lehce i romantický, takže za mě skvělé! Všechny postavy jsem si oblíbila a překvapivě jsem nenašla žádnou, kterou bych měla ráda méně. Určitě nebudete překvapeni, ldyz řeknu, že jsem našla svou nejoblíbenější sérii! Určitě mohu jen doporučit. A abych vás ještě více nalákala, další díl se bude odehrávat v Praze což je za mě úžasné.
P.S. díky Stacey, díky tobě jsou mé standarty na knihy o další level výše

26.10.2023 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

#spoluprace #humbookblogeri
Tato kniha je naprosto úžasná! Dlouho jsem hledala knihu, ve které by byla obsažena hudba a zároveň, která by nebyla jako každá druhá. Chápu, že lidem, kteří romantiku nemusí, tak jim tato kniha přijde nudná, ale mě se doopravdy moc líbila. Hlavní postavy jsem si oblíbila a v ničem mi nijak nevadily a jejich přemýšlení a činy jsem chápala, celkový děj knihy se nijak netáhl a zároveň nebyl až moc urychlený. Našla jsem v knize to, co jsem chtěla, a to začtení se a nepřemýšlení o okolním světě. Pokud také hledáte romantickou knihu s hudební tématikou, Poslední song vám určitě nesmí uniknout! Takže asi chápete, že knize dám plný počet bodů, protože má očekávání byla naplněna a do dalšího dílu se určitě mile ráda pustím.
Také mockrát děkuji Humbooku za poslání knihy v rámci spolupráce.

21.09.2022 3 z 5

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

Do této knihy jsem šla a jediným očekáváním. Čekala jsem dobrou knihu s feel good romantikou. Přesně to jsem i dostala.

Děj knihy příjemně plynul, sem tam nějaká ta větší bum zápletka, ale jinak pohodové čtení. Co na knize (a celkové této sérii) miluju, jsou narážky na různé filmy. Krásné obohacení čtení.

Narozdíl od Harper, Travise jsem si oblíbila už v předchozích dílech. Harper mě občas vytáčela, ovšem jakmile jsem ji mohla více v této knize poznat, mou přízeň si získala.

Pokud jste četli předchozí díly, i tento vám určitě můžu doporučit

~ za knihu a celkový Ola boxik mockrát děkuji @humbook_blogeri a stejně velké díky patří i @nofreeusernames za skvělé knihy!
#humbookblogeri #spoluprace

04.06.2023 3 z 5

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

Při čtení prvních pár stran jsem se lehce obávala, jaká kniha bude, vůbec jsem nevěděla, co od ní očekávat. Ovšem po pár dalších stranách jsem se okamžitě včetla do děje a knihu jsem měla během pár dnů přečtenou. Považuji ji za jednu z nejlepších knih, které jsem kdy přečetla. Též mi dost zvedla mé nároky na knihy, tudíž kniha, co teď čtu, se mi zdá taková zvláštní a nezáživná, protože oproti tomu SMK bylo vážně skvělé! Není tak nějak jin, co bych knize vytkla. Určitě doporučuji!

nakladatelství @ya.ctu mockrát děkuji za poskytnutí knihy v rámci spolupráce. Jsem za to nesmírně vděčná, protože jsem nad knihou dost váhala #spoluprace #ya.ctubox

22.01.2023 5 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Předem bych tu chtěla poděkovat @humbook (@humbookblogeri ), kteří mi umožnili si knihu precist v rámci spolupráce. Bez vás bych se ke knize ani nedostala, protože jsem ji nedávala mi v velké naděje

Knihu jsem už přečetla před nějakou dobou, takže mám vše okolo ní už v hlavě hezky uložené.

Prvně bych se tu chtěla zmínit o něčem k ději knihy. Moc se mi líbil zkombinovaný detektivní příběh s lehkou romantickou linkou. Bylo to takové pěkné ozvláštnění, který jsem u knihy ještě neměla.

Hlavní hrdinku Elisu jsem v Kronikách prachu moc nemusela, proto jsem se knize i trochu vyhýbala. Ovšem jsem ráda, že se kniha ke mně dostala a mohla jsem si ji přečíst, protože si moji přízeň získala .

Kniha je velmi čtivá, člověk se rychle vžije do děje, ovšem mi tam lehce scházela taková ta jiskra, u které bych řekla, že je tato kniha něčím výjimečná, a že by si zasloužila plný počet hvězdiček.
3,5⭐ / 5 ⭐

#spoluprace #humbookblogeri