tereza1198 tereza1198 komentáře u knih

Vnitřní lékařství Vnitřní lékařství Pavel Klener

Skvělá a vyčerpávající publikace. Dobré řazení témat a přehledně zpracováno. Těžká a funkční :-)

07.01.2016 5 z 5

Ošetřovatelství v intenzivní péči Ošetřovatelství v intenzivní péči Gabriela Kapounová

Jedna z nejlepších knih pro sestry. U publikace je vidět, že ji napsal opravdu někdo znalý věci a s delší praxí u lůžka. V práci hojně využívaná a ohmataná.

Navzdory básník zpívá Navzdory básník zpívá Jarmila Loukotková

Villon byl génius, básník, zhýralec. Muž rozervaný vlastními démony. Jeho poezie pořád pálí a má co říct, jeho život uchvacuje. Krásná kniha, neobyčejný osud a pravdivé vylíčení středověku. Je paráda jít s Villonem jeho životem. Poznat jeho kámoše zlodějíčky, jeho lásku Kateřinu, středověkou Paříž. V mé verzi knihy je vzadu soubor básní (nevím jestli je to v každém vydání) a to sílu zážitku ještě umocňuje. O to víc je mi líto, že Villon zmizel ze světa a nikdo se nikdy nedozvěděl, jak skončil. Jedna z mých osudových knih.

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Film jsem neviděla a knihu jsem dostala do ruky na doporučení. Nevěděla jsem, co čekat. Nakonec se mi styl knížky velmi líbil. Všechno to působilo milým nostalgickým nádechem. Nakonec jsem si s knížky nezapamatovala nejvíc tu velkou lásku. Nejvíc se mi líbilo, jak se s Landona prostřednictvím té lásky stal lepší člověk.

07.01.2016