Teraslík Teraslík komentáře u knih

Ruce vzhůru! Ruce vzhůru! Ivona Březinová

Podle mě se do ní moc dobře nezačtete ,ale jinak dobrý.

01.07.2013

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Spoiler!
Je to skvělá knížka. Neměla jsem Zana ráda, ale v téhle knize mi nějak přirostl k srdci a když umřel byl to pro mě šok. Už dlouho jsem u knihy nebrečela, ale když umřel, tak jsem si pobrečela. Bylo to smutný. Skvělá kniha.

15.08.2015 5 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Tenhle díl byl velice nabitý akcí, ale bylo to trochu předvídatelné a i ten konec jsem čekala. To mi vůbec nevadí a knihu jsem stejně s velkým nadšením rychle přečetla. Akorát jsem pořád čekala kdy se objeví David a když se objevil, tak najednou konec. Velice jsem si ho oblíbila a tak mě to trochu mrzelo. Zane mi nebyl vůbec sympatický. Celou knihu jsem si říkala ať vypadne, ale nestalo se. Ale i tak skvělá kniha. Nesympatický Zane mi jí naštěstí nezkazil a hodně se mi líbila. Doporučuji.

06.08.2015 5 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Taková oddechovka, ale zábavná možná lepší než temnou chodbou. Doporučuji.

09.06.2015 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Je to skvělý jako vždycky, ale trochu předvídatelné.

15.02.2015 5 z 5

Slavnost bláznů Slavnost bláznů Rachel Caine (p)

Podle mě to byl v celku nudný díl. Na konci mě ni moc nezajímalo jak to bude pokračovat. Další díly si určitě přečtu, ale myslím si, že kvalita půjde už jenom dolů. Dávám čtyři hvězdičky, protože si myslím, že autorka se mohla víc snažit...

28.12.2014 4 z 5

Slavnost bláznů Slavnost bláznů Rachel Caine (p)

28.12.2014 4 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Četla jsem ji spíš z donucení a jsem na sebe hrdá, že jsem ji dočetla. Protože můžu prohlásit, že toto je nejhorší kniha kterou jsem přečetla. K vůli ní má člověk chuť se oběsit. Ze začátku to vypadalo slibně, ale v půlce hrůůůůza. Konec ještě horší. I upíří deníky:návrat jsem přečetla a řeknu vám, že to byla slátanina. Můžu říct, že tahle kniha je mnohem horší. Než jsem ji přečetla trvalo mi to snad ROK!!! To přitom zvládnu přečíst knihu za den. A jestli se mnou někdo nesouhlasí tak ať si ji radši přečte ještě jednou a určitě mi porozumí.

28.10.2014 odpad!

Velké lži pro malé děti Velké lži pro malé děti Andy Riley

Není to rozhodně tak dobré jako králíčkovy sebevraždy,ale je to taky dobrý.

20.06.2014 3 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Podle mě nejlepší díl z celé série, alespoň zatím. Nemůžu se dočkat až vyjde další díl. Mackenzie je prostě hrozná mrcha. Velice doporučuji.

24.05.2014 5 z 5

Garfieldův slovník naučný 2 - Zvířetník Garfieldův slovník naučný 2 - Zvířetník Jim Davis

Už se těším až si to přečtu.

16.04.2014 5 z 5

Garfieldův slovník naučný 1: Alotria Garfieldův slovník naučný 1: Alotria Jim Davis

všechno v jednom prostě skvělé

08.02.2014 4 z 5