Velké lži pro malé děti

Velké lži pro malé děti https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108209/bmid_velke-lzi-pro-male-deti-dEr-108209.jpg 4 41 10

Tentokrát Andy Riley, autor populárních Králíčkových sebevražd, navádí rodiče, jaké výmysly lze servírovat svým malým dětem. Tak například můžeme našim ratolestem tvrdit, že v hospodách mají speciální magnety, které tatínka vždycky přitáhnou za zubní plomby, že po vínu je maminka chytřejší nebo že se každá desátá ryba bojí vody. Když chceme potomka zabavit, můžeme mu dát za úkol najít dvě stejné sněhové vločky nebo pojmenovat všechny mravence v mraveništi, protože, kdo to neudělá, bude mít deset let smůlu. Rileyho knížka je opět plná suchého britského humoru a mimořádné hravosti, pro které se z jeho titulů pravidelně stávají bestsellery a přitahují čtenáře napříč generacemi.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Paseka

Great Lies to tell Small Kids , 2005

Jackline5
04.03.2021 5 z 5

Miluji tento styl humoru. To je tak jediné co se dá o této knize napsat.

DennisMoore
18.09.2016 2 z 5

Andy Riley umí být rozhodně vtipnější.

Teraslík
20.06.2014 3 z 5

Není to rozhodně tak dobré jako králíčkovy sebevraždy,ale je to taky dobrý.

Terezk-a
12.06.2013 4 z 5

Někdy se najde i nudný obrázek, ale jinak jsem se zase pobavila !

Aliii
20.05.2013 4 z 5

Knížku jsem našla v knihovně, sáhla po ní a myslela si, že si ji vypůjčím. Nestalo se tak, prohlédla a přečetla jsem jí přímo v knihovně a pobavila mě. Pokud je tato knížka podle ostatních komentátorů slabší, tak určitě sáhnu i po dřívějších knihách - smíchu není nikdy dost :-)

Daxie L. Jesus
18.02.2013 2 z 5

Už to není jako ostatní.

Addie
05.01.2013 3 z 5

Některé vtipy jsou k popukání, některé jen tak k pousmání a u některých volám: ,,Vtipe, vylez!"

Boboking
23.08.2012 3 z 5

Králíček sebevrah to není, ale stále to stojí za prolistování.

nightlybird
18.08.2012 3 z 5

Neviděl bych to až tak černě, jistě, najde se stránka, která zrovna nepobaví. Na druhou stranu ale nechybí stránky docela vtipné.
Navíc kniha, ve které je víc obrázků než textu a ta by mohla současnou komiksovou generaci snad i zaujmout.

Kituska
30.03.2012 1 z 5

Tady už to silně pokulhává, nejspíš došly nápady a snaha o další vtipnou knihu se neuskutečnila. Jediná vtipná lež byla o tom, že se občas dá dohromady krtek s žirafou - ale obecně se tato kniha nedoporučuje!