Tejule Tejule komentáře u knih

Diplomatova žena Diplomatova žena Pam Jenoff

Přečetla jsem jedním dechem. Nemohla jsem se vůbec od knihy odtrhnout. Moc se mi to líbilo, určitě doporučuji všem, kteří se zajímají o tento žánr. Souhlasím,lepší než Velitelovo děvče.

11.02.2013 5 z 5

Vše, co jsme milovali Vše, co jsme milovali Pam Jenoff

Tato kniha mě velmi překvapila. Je to úplně něco jiného, než na co jsme od této autory zvyklí. Možná i proto se mi nelíbila tolik jako ty dvě předchozí. Je tam větší množství příběhů a chvíli trvá než si v tom člověk udělá pořádek. Situace se odehrávají v přítomnosti (rok 2009) a vrací se do minulosti. Určitě stojí za přečtení, ale nezaujala mě tolik.

16.02.2013 4 z 5

Vzhledově se mi kniha velmi zalíbila a těšila jsem se na její přečtení. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a stále si prohlížela fotografie "podivných dětí". Nemůžu říci, že by mě příběh zklamal, to ne, ale očekávala jsem od toho víc. Celou dobu čteme v napětí jak to s těmi dětmi asi je, jsou vůbec opravdové nebo ne, něco od toho očekáváme a po rozuzlení zápletky si říkám,aha,hm, tak to jo. Možná to zní, že jsem nakonec z knihy opravdu nebyla nadšená,ale já byla, netrpělivě očekávám další část, abych věděla co se bude dít dál. Jen mě prostě mrzelo co se z toho nakonec vyklubalo. (Ohledně podivných dětí.)
Ale určitě stojí za přečtení. Už jen kvůli těm fantastickým fotografiím!

16.04.2014 4 z 5