Tebesťák Tebesťák komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Když jsem si tuto knihu půjčila z knihovny, vůbec se mi nechtěla číst. Ale přemluvila jsem se a přečetla ji. A četla se prostě jedním dechem. Nádherná, úžasná, dokonalá kniha. Jojo Moyesová fantasticky popsala život Willa a Luisy. Já miluji romány a tenhle mě dostal na kolena. Sice jsem takový konec nečekala, ale chápu to. Na konci knihy ne, že bych vyloženě brečela, ale slza ukápla. Jenom a jenom doporučuji. Doopravdy skvělá kniha.

04.04.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Naprosto úžasná kniha!!! Vřele všem doporučuju!! Udělala jsem tu chybu, že jsem se nejdříve podívala na film, který mě nezaujal a tudíž jsem knihu přečetla až teď. Ale toho, že jsem otevřela knihu, nelituju. Vůbec jsem netušila, že to mohl/a udělat on/ona a byla jsem tím překvapena. A taky se mi strašně líbilo střídání pohledů. Prostě skvělá kniha. Rozhodně bych dala víc než pět hvězdiček. DOPORUČUJI!!!

28.09.2017 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

První kniha, kterou jsem od Rollinse četla. Ze začátku jsem se nutila číst, ale po pár kapitolách jsem se od ní nemohla odtrnout. Rollins píše úplně boží knihy, rozhodně není jedina, kterou jsem od něj četla. Jedině doporučuju :-)

05.06.2017 5 z 5