tamara1351 tamara1351 komentáře u knih

Láska je kytarové sólo Láska je kytarové sólo Jaromír Pelc

Parafráze na texty slavných hudebníků a písničkářů mi zpříjemňují smutné dny a velmi oceňuji grafickou podobu knihy.Je příjemné jí jen tak listovat a prohlížet kresby ,citace a nadpisy.Tuto knížku jsem doma měla roky a pak se mi při stěhování někam zatoulala.Jednou jsem si doma posteskla,že mi chybí a loni na Vánoce jsem rozbalila jeden balíček,ve kterém se skrývala knížka s džínovou kytarou na přebalu.Dcera mi ji sehnala přes antikvariát,takže už má opět čestné místo v knihovně.

11.03.2020 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Kniha byla velmi čtivá, zajímavé téma,ale bohužel ve mně větší dojem nezanechala.Zkrátka jedna z těch knih,co přečtete ,ale za chvíli už ani nevíte,že jste ji četli.

11.03.2020 2 z 5

S každou padající hvězdou S každou padající hvězdou Susan Elizabeth McClelland

Velmi emotivní a drsný příběh ze Severní Koreji očima malého chlapce, který je nucen se sám vyrovnat s životem ve vyhnanství.Nejvíce děsivé je,že se příběh neodehrává v dávné minulosti ,ale naopak v době nám velmi blízké.

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Od této knihy jsem se nedokázala odtrhnout, prostě jsem potřebovala vědět,jak to dopadne:)

Gentleman v Moskvě Gentleman v Moskvě Amor Towles

Z knihy jsem nadšená,dojala i pobavila,přinesla nadhled i moudrost.Postavy velmi sympatické .