Swebi.k Swebi.k komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Dneska jsem asi trhla svůj rekord, jak jsem ráno v 9 hodin začala, tak jsem zhruba teď před 4 odpolední skončila a přečetla jsem celou knihu bez šance se od ní odtrhnout. Sérii od Cartera čtu postupně, všechny díly jsou dobré, napínavé, někdy až moc popisující extrémní sadistické popravování, což věřím, že může někoho odradit, i já jsem v některých chvílích u předchozího dílu musela knihu na chvíli odložit, abych zpracovala, co jsem přečetla. Tento díl je zcela jiný a to zřejmě vedlo k tomu, že mě opravdu zaujal. Vyšetřování z opačné strany, kdy vraha nehledáte, ale přesně víte, kdo to je, bylo opravdu skvělé. Celá kniha velmi dobře propracovaná, děj navazoval vždy s určitým napětím, které nenechalo odpočinout hlavě a nedovolilo knihu odložit a jít se věnovat něčemu jinému. Musím říci, že paráda, dlouho jsem nebyla tak pohlcena dějem. I z emoční stránky je to velice dobré, popis Hunterových bolestných ran z minulosti opravdu vháněl slzy do očí. I některé věci, které by mohly být označovány jako spoilery (např.GPS v autě), byly v příběhu podle mého napsány s určitým záměrem a měly svůj účel a nemyslím si, že to byl ústřel stranou :-) Fakt paráda, můžu doporučit. Méně sadismu než předchozí díly a více napětí a skvělá propracovanost. Asi zatím nejlepší díl od něj.

08.01.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Další skvělý díl, knížky od něj se čtou opravdu samy. Opět trochu překvapil jiným pojetím. Už mi chybí ze série jen 2 a všechny byly dobré. Doporučuji

10.01.2019 5 z 5