suzan suzan komentáře u knih

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Dnes som ju konečne dostala a za 3 hodiny prečítala, nedalo sa od nej odtrhnúť. Je perfektná, ako všetky knihy od J.L., ale najmä séria o Maloryových. Táto séria je moja najobľúbenejšia a rada sa k nej vrátim, nevadí mi čítat ju opakovane. Doporučujem.

24.05.2018

Vášnivý vztah Vášnivý vztah Johanna Lindsey

Kniha už vyšla v slovenčine pod názvom "Keď vášeň vyhráva" . Prečítala som ju jedným dychom a je zaujímavá, pútavá proste...tak ako všetky ostatné od tejto autorky. Doporučujem.

09.01.2014

Láska príde sama Láska príde sama Johanna Lindsey

Práve som dočítala a musím povedať, super... ako tie predošlé. Obdivujem pani Lindseyovú, za nápaditosť, pútavosť a rozmanitosť jej knih. Každá z nich sa číta na jeden dych. Už sa nemožem dočkať ďalšej.

26.09.2013 5 z 5

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Práve som dočítala a musím konštatovať, nesklamala. Ale to je u tejto autorky a v tejto sérii zvlášť úplne super. Každému doporučujem.

23.03.2013 5 z 5

Keď vášeň vyhráva Keď vášeň vyhráva Johanna Lindsey

Dnes som dostala túto knihu a prečítala som ju jedným dychom. Super !!! Výborná, tak ako všetkyod tejto autorky. Vrele doporučujem.

23.08.2012 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Kniha, ktorú čítate jedným dychom. Vtipná, dobrodružná, romantická. Vrele doporučujem.

02.07.2012 5 z 5

Túžba srdca Túžba srdca Johanna Lindsey

Bola to prvá kniha, ktorú som prečítala od tejto autorky a patrí k mojim najobľúbenejším. Velmi doporučujem.

Strieborný anjel Strieborný anjel Johanna Lindsey

Krásne a vtipne napísaná kniha, zaujme i popisom života v pre nás exotickom svete.

Patríš mne Patríš mne Johanna Lindsey

Krásna, zaujímavá, vtipná, tak ako všetky ostatné knihy tejto autorky.Veľmi doporučujem. Je to vlastne pokračovanie knihy Znak polmesiaca.

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Kniha, ktorá sa číta jedným dychom, film dobre spracovaný s úžasným hereckým obsadením a nádhernou hudbou, Ale myslím, že je lepšie prv si prečítať knihu a až potom pozrieť film.