Sušenka.reader Sušenka.reader komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Musím říct že tato kniha byla opravdu skvělá a realistická! To jak zde autor popsal ztracené mládí hlavních postav a krutost valky byla dech beroucí. Knihu jsem si již od začátku oblibila a přečetla tak za 3 hodiny, určitě si hodlám přečíst další knihu od tohoto autora a doufám že budou stejně skvělé jako tahle.

04.10.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Dobře lidi k tomuto se nedá říct že to nebylo roztomilé! Bylo to jako kdyby jste si přesladili čaj, skvěle čitelná a oddechová romantika nad kterou se budete culit každou stránku víc a víc. Nemohu tomu nic víc vytknout, ti co mají rádi romantiku si to můžou přečíst a podle mého je to bude bavit stejně jako mě.

03.11.2020 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tuhle knihu jsem začala číst hlavně kvůli mých kámošek které o ni pořád básníli jak skvělá kniha to je a popravdě jsem je prvně vůbec nechápala. Bylo to hlavně kvůli nezáživnému začátku který se nekonečně táhl a proto kniha skončila onedlouho zase pod prachem. Každopádně když překousnete prvních pár kapitol stojí to opravdu za to! Různorodé postavy které měli podniknout nebezpečnou cestu společně byl skvělý nápad jako celý temnější svět ve kterém se děj nacházel. Skoro všechny postavy jsem si zamilovala ikdyž by se dali najít výjimky a i přes nudný začátek dávám 4 hvězdičky. Ale ještě mi přišlo že jsou hlavní postavu až moc mladé, kvůli jejich některému chování jsem myslela že jsou starší....ale za přečtení to určitě stojí, takže neváhejte a běžte číst lidičky!

03.11.2020 4 z 5