Stuffinka Stuffinka komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

"Jaké jsou ty Bábovky. Líbili se ti?" Ptají se mě všichni okolo. "Líbily, ale je to depka." Už od první kapitoly jsem věděla, že to bude zajímavé čtení..

Dá se říct, že jsou to trochu zoufalé příběhy, zoufalých žen. Na druhou stranu se ve spoustě těch žen poznáváte..a to je děsivé. Bráním se říci, že jsou to příběhy ze života, stále tak nějak nosím ještě ty růžové brýle a snažím se vidět svět a vztahy lepšími, ale postupem času si je stejně všichni sundají a já jenom můžu doufat, že nebudu jednou z Bábovek. Hezky napsaná a čtivá kniha.

26.10.2016 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Začátek na mě byl celkem těžký.. prokousávala jsem se těžko zapamatovatelnými jmény a často jsem musela listovat zpátky, abych si připomněla o kom je vlastně řeč. Trvalo mi dlouho než mě Nesbo dokázal vtáhnout do děje a nadchnout se pro příběh. Přesto se mu to nakonec podařilo! Motiv vraždy nijak zvlášť nečekaný přesto velmi propracovaný příběh s velkými zvraty a zajímavým koncem. Už se těším (vybavena všemi jmény) na další příběh.

13.07.2015 3 z 5

Zloděj duší Zloděj duší Clive Barker

Četla jsem ji jako malá.. přesto dodnes vzpomínám na velmi poutavý děj, který dokáže zaujmout v každém věku.

13.07.2015 5 z 5