sto7ra sto7ra komentáře u knih

Johnny Depp Johnny Depp Denis Meikle

kniha obsahuje nejen běžné informace o herci, ale hlavně, a proto se mi líbila, popisuje okolnosti různých událostí a také setkání s jinými slavnými osobnostmi.

17.11.2013 2 z 5

Zuzanka a malý host Zuzanka a malý host Brigitte Yerna

milé vyprávění o sympatické roztomilé dívence.

17.11.2013 3 z 5

Ptejte se mě, na co chcete, já, na co chci, odpovím Ptejte se mě, na co chcete, já, na co chci, odpovím Miroslav Donutil

na živo je to lepší

17.11.2013 4 z 5

Ludvík XIV. a jeho doba: Vládce z Versailles Ludvík XIV. a jeho doba: Vládce z Versailles Uwe Schultz

nevím, jestli je bohatost na zajímavosti o králi Slunce plusem nebo mínusem. je to důvod toho, že knihu neodložíte, i když se v ní nachází nepřeberné množství jmen a vztahy jsou dost často zamotané a komplikované, jenže právě po přečtení neutkví v paměti ani tak fakta jako právě zajímavosti. snad ta nejděsivější je ona o tasemnicích, která mi nedá spát do teď.

Francouzská revoluce Francouzská revoluce Daniela Tinková

Informací je hodně, takže je občas složité udělat si z toho výcuc, ale jinak je to pojaté hezky a díky všemožným vysvětlením od autorky snáz pochopíte tuto historickou událost a co to s sebou neslo za následky. na druhou stranu korektor textu si moc velkou práci nedal, a tak se na každé stránce vyskytuje přinejmenším jedna chyba ať už gramatická či stylistická.