Stázka007 Stázka007 komentáře u knih

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Tato knížka mě uchvátila. Čte se to velmi rychle. Někde je to velice napínavé a někde takové klidné, ale ne nudné.

05.03.2022 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Můžu zaručit, že tohle byla jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Byl tam úžasný děj a ani chvíli jsem se nenudila.

01.03.2022 5 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

První díl byl zajímavý, proto jsem se hned pustila do druhého dílu a musím uznat, že 2 díl je snad ještě lepší, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Dokonce mi na začátku ukáplo pár slz. Konec mě strašně napnul, ale bohužel nemám ještě 3 díl.

28.09.2021 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

U tohohle dílu jsem se smála, strachovala, někdy posmutněla a někdy jsem byla i překvapená. Tenhle díl byl zajímavý, já když jsem se začetla, nic mě nemohlo odtrhnout, dokud jsem ještě nepřečetla jednu kapitolu. Za mě hodně doporučuji.

04.09.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knihu řadím na první místo bonusových knih HP. Knížka mě potěšila jak krásnou vazbou, tak příběhy. Nejradši mám 5 příběh tři bratři.

22.08.2021 5 z 5

Jsou tam zvířata od A do Z. Ke každěmu zvířeti je obrázek, který se mi vždy líbil - teda až na tu tarantuli Je to přehledné, což je pro mě dost důležité. Mě osobně se tato bonusová kniha Harryho Pottera moc líbí.

21.08.2021

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Tato kniha je o tom, jak se vyvíjela košťata,zlatonka, camrál, obruče ,hřiště ,týmy ,pravidla kdo udělal první dokument, co v něm bylo atd. Ke světu Harryho Pottera je to zajímavá, často legrační bonusová kniha. Já osobně ji řadím do žebříčku bonusových knih HP na 2 místo.

21.08.2021 5 z 5