sourcer sourcer komentáře u knih

První čarodějovo pravidlo První čarodějovo pravidlo Terry Goodkind

Nastřádejte měsíc dovolené, nakupte zásoby jídla, sežeňte někoho kdo Vám ho bude nosit a odnášet bažanta, zrušte účet v bance a kupte celý Meč Pravdy. Pokud něco z toho neuděláte nemá cenu číst, pokud Vás děsí 10 000 stránek nezačínejte. Pokud to ale dokážete, přečtete né desítky knížek, ale jeden příběh - literaturu faktu Meče Pravdy.

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Úplná Rosamunda - je to tam všechno , Brečel jsem jak želva - kocourek( zvířátko), blonďatá USA holčička(osudem zkoušený děcko), blondýna s nohama až k pasu a palcema na nohou co ve sprše ne a ne zmoknout( slečna co potřebuje ukázat pravou lásku), klaďas ( pár nevyřešenejch kostlivců ve stanu, oblek a 007 je jeho pomalejší strejda) a Hitler+ kapela (odporný záporňák podporovaný svojí zkaženou partou co dostane pořádně za vyučenou) a TEN HAPPPPYEND ,,, úplně vidím jak se vedou všichni za ruce v západu slunce. Romantika co se vyplatí přečíst. Kdyby Mistr vynechal to přivazování k posteli, tak se to dá číst i dětem ke spaní. Řekl bych nejlepší co bylo Autorem kdy napsáno. A proč by vlastě Mluvčí nemohl být Čech.

Líheň Líheň Miroslav Žamboch

Proč se někdo kdo stvořil Koniáše snaží zavést novou superhrdinku spojením Helenky Vondráčočkové a wolverina, proč se akční femdom motorkářka (která o tom neví a nikdo jí to nechce ani říct - parchanti, a ještě se holka seč jí drápky stačí tomuto zařazení brání - prostě tělocvikářka ) pořád trápí nějakýma pocitama a proč jsou v každém novém díle všech českých SFF autorů konspirace, intriky a boje takřka epických ( globálních, galaktických) rozměrů,, a to ještě ve všech časech ( kromě předminulého , to ještě naštěstí nikoho nenapadlo) ???Je to jen krví obarvená červená knihovna - nedočetl jsem, prostě to nešlo. Škoda promarněného tématu bohů stvořených vírou (polem, energií) . Žamboch má rozhodně na víc.