Sosková Sosková komentáře u knih

Kat Kat Martin Moudrý

Stejně jako mnohé z nás Jaffa nebavilo čekat (mám pocit že ještě čekáme) na rozuzlení celé série Cest krve. Má můj obdiv, že až na jednu maličkost - podpis, dokázal velmi věrohodně napodobit autorův styl, popsat celý arzenál, vymyslet hlášky... A my napjatí čtenáři jsme se konečně dočkali ukončení děje. Sama nejsem schopná říct, zda bych dopsání Cest krve III. Kulhánkem, brala jako oficiální verzi. Myslím, že se tak ani nestane, J.K jistě ví, že v tomhle pokračovat nemá smysl a může se vrhnout na jiné projekty, které jeho příznivci spíš uvítají.

18.03.2012 5 z 5

Narcis v řetězech Narcis v řetězech Laurell K. Hamilton

Eneo:
nepřipadá... opravdu lehkého či těžkého erotična přibývá...

22.03.2013

Útěk z továrny na smrt Útěk z továrny na smrt Mark S. Smith

Jedna z mnoha knih dokazující strašnou dobu, kdy lidství bylo potlačeno až za samou hranici... Důkaz toho co lidstvo mohlo a ještě může spáchat druhým za zvěrstva.

16.03.2013 3 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Pěkná knížka:) S lehkou nostalgií jsem i místy zavzpomínala na páně Kulhánka a jeho Noční klub. Ovšem byla by chyba srovnávat oba spisovatele, mají odlišný styl a u obou, si myslím, jde o kvalitní české čtení tohoto žánru.

25.01.2013 5 z 5

Cirkus prokletých Cirkus prokletých Laurell K. Hamilton

U Anity si vždy odpočinu:) Jen čekám, jak to všechno dopadne... akorát mě štvou se změnou obalu knihy:(

01.01.2012 5 z 5