Sojkokoren Sojkokoren komentáře u knih

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Kniha mě opravdu zklamala. Seriál miluji, videla jsem ho dokola už nespočetněkrát. Doufala jsem, že se dozvím více o natáčení, celkově o hercích. Něco málo zajímavého v knize bylo, ale opravdu jen minimum. Dozvíte se, jak herci začínali a s kolika dolarama v kapse končili. Ale také se dozvíte mnoho nedůležitých a nudných přirovnání k ostatním seriálům a celebritám.
Za mě tedy celkově velké zklamání, knihu jsem se nutila dočíst jenom proto, co kdyby tam něco nakonec zajímavého bylo.. Škoda.

30.07.2020 2 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

(SPOILER) První kniha od pana Viewegha, kterou jsem četla a upřímně mě nenadchla. První příběh o zkrachovalci mi přišel až moc. Svatba i sprostý otec, nic zajímavého.
S druhým příběhem jsem měla z počátku problém se chytit, jelikož vím, že je to psané mužem (a i první příběh byl z pohledu muže) a nesedělo mi k tomu vypravování ženy. Po chvíli jsem si zvykla a naopak mi přišlo, že knihu psala nějaká zakomplexovaná feministka, naprosto nesnášející může. Velice nudná část, kterou jsem byla dokonce nucena přeskočit, kdy v příběhu je "citován" spisovatel předčítající ve vlaku. Proč?

04.05.2020 1 z 5

Za mě super oddechovka, místy jsem se vážně od srdce zasmála. Naprosto mi sedl její smysl pro humor.
Víc takových knih.

11.08.2020 5 z 5