Sodomagor Sodomagor komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Do dneška mě z toho mrazí v zádech.Je to moc pěkná kniha a dobrý příběh,ovšem to co se tam děje to je hnus!Jak kdybych viděl Severní Koreu,fakt hrůza.
Jinak opravdu pěkné a pěkně napsané.A mimochodem kdo jste neviděl tak doporučuji si pustit i stejnojmenný film.Moc se po přečtení na to koukat nedá,ale kdo nemá takovou představivost tak to uvítá.Moc pěkně je to natočené

23.09.2011

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

Nějak náhodou když sem si rychle potřeboval prodloužit knihy v knihovně jsem našel první díl tohoto skvělého příběhu.Dost mě to zaujalo,mou sestru a mámu taky, a tak že si to přečtu.Bylo to naprosto ojedinělé,nový pohled na upíry mě dostal.
Naprosto dokonale napsané.Snad si seženu i originál pokud to půjde a uvidím jaký je v tom rozdíl.
Nicméně první díl jsem přečetl za cestu na Slovensko!Cca 6 hodin a i když byli pauzy a všichni chodili kouřit tak já šel ven s tou knihou,do krámu s knihou prostě všude.
Jedna z mála knih co vás chytne hned na začátku a nepustí.Když jsem to dočetl tak jsem se koukl kdy vyjde druhý díl.Nemohl jsem se dočkat.
Vyšel sice až za pár měsíců ale stejně. Zhltl jsem ho za dva dny a čekal na třetí.Kvůli maturitě a tak jsem ho dočetl teprve včera,ale jelikož mám doma jedničku tak při nejbližší příležitosti si oba další díly koupím a snad to jednou přečtou i moje děti,vnoučata a tak dál.
Chtělo by to snad i natočit film podle toho,nemuselo by to vůbec být špatné.
Jednoduše co nad tím přemýšlíte tak jděte do nejbližšího bazaru,knihkupectví,knihovny či jinam a poohlédněte se po tom
Nebudete litovat,stejně jako jsem nelitoval já.

03.07.2013