SnowCat_5 SnowCat_5 komentáře u knih

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Nemůžu se dočkat dalšího dílu. V téhle knize je tolik otevřených konců, že nevím na jakej se těším víc. Bude to ještě hodně zajímavé. :)

10.11.2013 5 z 5

Konkurenti Konkurenti Sergej Lukjaněnko

Po dlouhé době jsem si přečetla zase nějaké to sci-fi. Co se týče příběhu, tak ten mne velmi zaujal a nutil mne číst stále dál a dál. Ovšem, některé části mi přišli trochu uspěchané až zmatečné a chvilku mi trvalo, než jsem se opět zorientovala, co se tam vlastně událo.

12.07.2013 4 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Tahle knížka se mi zatím zdála nejméně povedená. Ne že by příběh ztratil nějak na zajímavosti, jen mi to přišlo trochu roztahaně napsané. Co se týče postav, hodně příběhů tam chybělo, takže se člověk nedoví spoustu příběhů, které zůstali otevřené ze třetího dílu.

06.05.2013 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Cesta vlakem je moc krátká na všechno to, co se tam děje. A než se naděju, jsem v Praze a ani envím jak. Úžasná knížka s napínavým dějem plným zvratů.

25.03.2013 5 z 5

Velké lži malé lži Velké lži malé lži Joanne Simms

Četla jsem to v době, kdy mi bylo asi 14 nebo 13 let. V tu dobu jsem z toho byla úplně nadšená. Hezký příběh podaný čtivou formou.

06.02.2013 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Další úžasný pokračování písně ledu a ohně. Nestačila jsem se divit jaké zvraty přišli a stále jsem čekala co mne překvapí příště. Doporučuju přečíst :)

06.02.2013 5 z 5