sněženka sněženka komentáře u knih

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Pohled na věc z pohledu jezevčíka, coby nejlepšího přítele člověka, který to s Vámi (tedy s ní) rozhodně myslí dobře. A co když naši čtyřnozí přátelé takto opravdu přemýšlí? Je to čtivá, vtipná a intuitivní kniha :-)

14.05.2018 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Nadčasová! Děti si procvičí čtení a pobaví se.

12.12.2017 5 z 5

Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty Zdeněk Šmíd

Je skvělá. Každý rok v létě ji předčítám v autobuse "mým" turistům, když projíždíme norskou krajinou. Patří sem na sever :-) Každý se v ní najde a pozná, protože severští bohové mají vlastnosti lidí a jsou smrtelní.
Vřele doporučuji!

12.12.2017 5 z 5

Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech Prahou po Vltavě - Putování po březích, ostrovech a mostech Vladislav Dudák

Kniha je velmi pestrým a přehledným průvodcem městem, se kterým nemusíte nutně chodit po nábřežích v ruce, ale i to se dá. Je lépe si počíst doma a pak inspirováni toulat se po březích Vltavy a nacházet ta místa, která obvykle ve spěchu míjíme. Autor i kniha mají ode mne 5*

13.01.2020 5 z 5

Setkání s Kubou Setkání s Kubou Marian S. Sucha

Kniha má vypovídající hodnotu o praktickém životě lidí na Kubě, kde už to není socialismus ale ani kapitalismus. Je to zvláštní systém nesystém ve kterém si Kubánci našli svůj způsob bytí.

23.03.2020 5 z 5

Praha esoterická Praha esoterická Jiří Kuchař

Kniha je nejenom poutavým průvodcem matičky Prahy, ale čtivým a poutavým vhledem do historických souvislostí o nichž si myslíme, že je známe, ale vlastně o nich téměř nic nevíme. Přináší jiný pohled na historické události, které ovlivnila víra v nadpřirozeno - tedy esoteriku.

13.01.2020 5 z 5

Tajemství staré Prahy Tajemství staré Prahy Aleš Česal

Netradičně napsaná kniha o historických událostech a dějinách Prahy a naší vlasti, které známe a přesto o nich moc nevíme. Otevírá oči, mysl a pobaví.

02.03.2018 5 z 5

Chcete být zdraví aneb život bez chorob Chcete být zdraví aneb život bez chorob Karel Červený

Kniha je stále aktuální, věcná a konkrétní.

10.01.2018

Kronika Českých zemí Kronika Českých zemí kolektiv autorů

Naprosto přehledná, jasná. Chválím autory.