slezmon slezmon komentáře u knih

Válka v Jugoslávii - Slovinsko a Chorvatsko 1991-1995 Válka v Jugoslávii - Slovinsko a Chorvatsko 1991-1995 Nigel Thomas

Spíše jen popis, dislokace jednotlivých vojenských jednotek a jejich uniforem. Pro milovníky uniformy ok, ale o samotném průběhu, příčinách a následcích války se člověk dozví víc i z Wikipedie.

12.03.2019 3 z 5

Ostrov Fulakona Ostrov Fulakona Eric Lambert

Kdyby nebylo čtenářské výzvy, asi bych po knížce, která se na mě celé dětství dívala z knihovny rodičů, nikdy nesáhl. Děkuji databazeknih.cz , stálo to za to.

12.02.2018 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Od Dána se mi zatím tato kniha líbila nejmíň. Zejména první částí knihy jsem se nemohl prokousat a pořád jsem ji odkládal. Moc slov navíc - jako by bylo potřeba naplnit zadání v počtu stran.

15.12.2017 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Rád čtu sci-fi i fantasy, celkem rád čtu i Joonu Linu, ale tato knížka mi připadla jako neuvěřitelná slátanina. Myšlenka zajímavá, ale tolik nelogičností, nesmyslů, zbytečných popisů a epizod jsem nečekal. Připomíná mi to dobrodružné knížky pro -náctileté, kterých někteří autoři dokáží na stejné úrovni vyplivnout dvanáct do roka. Byl by z toho i velmi špatný béčkový film.

21.11.2017 2 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Příliš krátké čtení na celou knihu :-)

14.06.2017 3 z 5

Věznice Falconer Věznice Falconer John Cheever

Další pěkná knížka, kterou jsem z knihovničky vytáhl snad jen díky čtenářské výzvě. Diky.

06.01.2019 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Asi nejlepší kniha, kterou jsem od "Keplera" četl, ale Svědkyně ohně a Písečný muž mne ještě čekají :-)

01.01.2018 5 z 5