Siwan Siwan komentáře u knih

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Absolutně geniální kniha, u které se pobavíte i kdybyste nechtěli.
Hlavní hrdina naprosto s přehledem drtí situace, ve kterých bych si sama nepřála být ani za mák a prostě ho musíte zbožňovat.
Perfektně napsané téma, které by jinak naprosto zapadlo.
Všech pět hvězd a dala bych i víc za perfektně odvedenou řemeslnou práci, která má navíc i náboj :-)

16.10.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tak dobře, je to tak...geniální obal a geniální zelené písmo...něco na té knížce s nádechem "Alenkovosti" prostě lákalo.

Dá se to přečíst (pokud potlačíte kritickou část svojí osobnosti, chce to čokoládový sušenky a teplý mlíko nebo tak něco...to tak nějak naladí a budete smířlivější). Je to poněkud vykradené, těžce teenagerské a kdyby autorka ubrala na vzdychání hrdinky nad hrudí obou chlapů (co furt proboha je s tou hrudí???) a rozvinula charaktery, bylo by to ku prospěchu věci.
Na téhle knížce je vlastně jediná věc, které se děsím. Že z ní udělají druhej Twilight. A to z jediného důvodu. Je to totiž okopírovanej Twilight - kostra.

říše divů/upíři a vlkodlaci
hlavni hrdinka - 2 chlapi (koho si vybrat?)

Říši divů fandím, jenom bych si přála, aby tuhle knihu napsal někdo bez potřeby napsat román pro náctileté...ale třeba co já vím...Tom Robins. To by mělo koule.

16.10.2015 2 z 5