Sittovka Sittovka komentáře u knih

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha mě oslnila už od prvního okamžiku, má krásný přebal, černé stránky, je větší než běžné knihy a mohla bych o ni mluvit do nekonečná, ale teď k příběhu. Překvapující! Rozvíjející se, dobře promyšlené charaktery postav, které postupně poznáváte a baví vás. Žádné nudně průhledné romantické linky, zato elegantní zločinecké strategie... Jsou to vlastně takový Dannyho parťáci ve fantasy světě. Takhle kniha patří k těm které, vám nedají spát dokud ji nedotčtete.

25.08.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Boží!!! Naprostá dokonalost, ač budeš možná že začátku trošku zmaten množstvím postav, tak všechny jsou do detailu propracované. Baví mě že když už si myslíš že jde vše do háje, tak dojde ke zvratu který by nikdo ani ve snu nečekal.. Prohnilé Město je knížka která stojí za to, absolutní špička a prostě must have.

25.08.2018 5 z 5

Den nezávislosti: Nový útok Den nezávislosti: Nový útok Alex Irvine

Tato kniha má krásný přebal i obal jsou identické. Je to taková sci-fi oddychovka. Trošku zdlouhavý děj, po polovině když se to moc nerozjelo jsem se do toho musela trošku nutit.. Postavy jsou sympatické a dobře se v knize orientuješ, to nemění nic na tom že když si pustíš film je to o tom samém..

04.09.2018 3 z 5