Sissila Sissila komentáře u knih

Nenávidím a miluji Nenávidím a miluji Susan Thomas

Skvělé a zábavné dialogy. Ostrý jazýček hlavní hrdinky. Příjemné tempo. Důmyslná zápletka, láska jak jinak než jako z románu, jen trochu komplikovanější. Překvapení i pro mě, většinou upíří literaturu nečtu, ale tuhle mi kamarádka docela vychválila, tak jsem nakonec neodolala a přečetla. A vážně nelituji. Některé hlášky hlavní hrdinky jsou vskutku brilantní.

Francouzky nespí samy Francouzky nespí samy Jamie Cat Callan

Knížka je příjemným připomenutím na maličkosti, na které v této uspěchané době mnohdy nezbývá čas. Autorka nabádá - tak jako v jiných knihách, abychom si více věřili, více se starali o sebe. A píše to velmi mile. Jako připomenutí skvělé, jako zdroj nových informací spíše k ničemu. Každopádně se dobře čte.

27.08.2014 4 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Jedna z těch nejúžasnějších, na které natrefíte náhodou. Skvělý příběh, skvělá pointa. Vůbec jsem nečekala, že mě příběh tak strhne, ale inu stalo se. Zkrátka dechberoucí.

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Skvělá kniha. Ze začátku jsem sice pravda hlavní hrdinku nesnášela, přišla mi jako povrchní fuchtle, ale to se postupem času změnilo. V knize je hodně zamyšlení i poučení. Moc dobrá, moc.

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Poslední díl byl nejlepší. Taková pěkná třešinka nakonec. Jsem ráda, jak to skončilo. A určitě tuto sérii doporučuji i dále.