sikorka sikorka komentáře u knih

A objevíš poklad, který v tobě dřímá A objevíš poklad, který v tobě dřímá Laurent Gounelle

Mně se autor dostal do ruky poprvé, a já, velký čtenář, jsem poprvé otevřela knihu tohoto žánru. Předčilo to mé očekávání, absolutně mně to pohltilo a hodně mi to dalo. Nutilo mně to co chvíli zamýšlet se sama nad sebou, přemýšlet o druhých, zabývat se otázkou, jak silné je mé ego ... kniha podle mně splnila svůj účel a poučen z ní musí být každý, kdo ji právě z důvodu potřeby sebepoznání, sebereflexe, vyřešení nezodpovězených otázek apod. otevřel. U mně to zafungovala. Podotýkám, že věřící nejsem ani náhodou, katolík už vůbec ne, bližší je mi buddhismus. O to poučenější knihu na konci zavírám, neboť se mi potvrdilo, že křesťanství je shnilé od samého počátku. Knihu doporučuji a budu se určitě pídit po dalších, které autor napsal

06.08.2018

nevím, zda je to správná Kniha roku, nicméně pobavila jsem se u ní. Vzhledem k tomu, že jsem již zasloužilá matka a děti mám ve věku, kdy čekám na vnoučata, určitě jim knihu dám přečíst, aby věděli, co je čeká. Psáno s nadhledem, mnohé situace jako bych viděla na vlastní oči. Nasmála jsem se u toho jako už dlouho u knížky ne.

28.04.2015

Vražedná léčba Vražedná léčba Leonard S. Goldberg

Dočetla jsem před pár týdny, dobrá kniha, děj a způsob psaní podobný knihám Robina Cooka

01.10.2013