shu lien shu lien komentáře u knih

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Takové opravdové že života, bavila jsem se od začátku do konce .
Top bylo psaní Editiných myšlenkových pochodů , kdy se zamýšlí a nutně se s ní zamyslíte i vy , nad svými vztahy .Nad přáteli, kde se v jejím životě vzali a co s nimi má vlastně společného.
Pozor trochu spoiler:
Moc mě bavil pohled na to že při krizi či rozpadu vztahu nemusí nutně dojít k zhrzení a pláči, ale že to že lidé ve vztahu někam došli a jejich další společná cesta prostě nikam nevede , může být další cesta bez toho druhého osvobozující a pro oba šťastnější.

21.02.2022 5 z 5

Hedvábnou stezkou Hedvábnou stezkou Lucie Drbohlavová

Cestopis je zajímavý především kvůli příběhům a fotografiím běžných obyvatel .Trochu mi vadila kritika a
moralizování jediné správné turistiky, která má nejlepší pojem o tom jak se má jednat s místními úředníky, lidmi ,dětmi a kdokoli má jiný pohled je špatný cestovatel.

07.01.2022

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Tak tuhle knihu vřele doporučuji, najde se v ní asi každý, ale svoje ,,musíš" si musí vyřešit tak nějak každý sám za sebe .Předepsala bych jí jako poselství všem kdo jsou na cestě k sobě, i těm kteří ještě tápou a obávají se zda se na cestu k sobě vydat. Jen s upozorněním že Vám to může otočit život vzhůru nohama .Šťastnou cestu za tím vaším ,,Nemusíš "

08.09.2020 5 z 5