sharkamellita sharkamellita komentáře u knih

Důkazy z onoho světa Důkazy z onoho světa Ernst Meckelburg

I přesto, že jsem tuhle knížku četla před více jak rokem, a na všechny záhady, které tam autor napsal, si nepamatuji, tak musím říct, že při 'vzpomínce' na ni, se mi 'tají dech'. Doopravdy lepší než leckteré horrory /filmové/ (a podotýkám,že se v horrorech orientuji). Hodněkrát jsem na sobě ucítila husí kůži.. Lehce děsivé a vzrušující čtení pro všechny, kteří se o toto zajímají nebo tomu věří (možná proto se mi tato knížka zdá velmi dobrá).

04.12.2011

The Happy Prince and Other Tales / Šťastný princ a jiné pohádky (dvojjazyčná kniha, 7 pohádek) The Happy Prince and Other Tales / Šťastný princ a jiné pohádky (dvojjazyčná kniha, 7 pohádek) Oscar Wilde

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek vůbec. Nejvíc se mi líbí Šťastný princ, Slavík a růže a Sobecký obr. Doporučuji, i když to je velmi smutné..

09.12.2011

Bible pro děti Bible pro děti Jana Kašparovská

Jako dítě jsem četla příběhy ze Starého zákona. Velice pochopitelné a hezky vysvětlené pro desetileté dítě.

15.09.2023

Psycho Psycho Robert Bloch

Kdybych neviděla film, dám pět hvězd.
Nutno podotknout, že film jsem poprvé viděla hodně hodně dávno a o literární předloze jsem tenkrát nevěděla :/

29.12.2021 4 z 5

Útěk ze San Quentinu Útěk ze San Quentinu Jack Finney (p)

Za mě bohužel zklamání. Do knihy jsem se dlouho nemohla začíst, ale pořád jsem tomu dávala šanci. Na posledních cca třicet-čtyřicet stránek jsem použila rychločetbu. Na Finneyho jsem ale nezanevřela - jednou bych si ráda přečetla The Body Snatchers.

29.09.2021 1 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

velice pěkná knížka.. i když mě ze začátku moc nechytla.

03.02.2012