Sephyrka Sephyrka komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Po dočtení druhého dílu jsem začala hledat, kdy výjde 3.díl. Byla jsem jak pominutá. Musela jsem ji mít, číst dál. Nutně jsem potřebovala vědět co je s Celaenou..Konec druhého dílu mě totalně rozsekal. Jistě si každy všiml, že díl od dílu je autorčino psaní lepší, kvalitnější. Tento díl to jen potvrdil..Kniha za víkend přečtená. Všude sebou, i na toaletu...Jistě odpustíte, když řeknu, že nejsem jediná kdo čte na WC. Libila se mi kniha rozdělená do 3 dějových linek. Nejvíce se mi samozřejmě líbila ta s Jeřábem a Celaenou ♥ :D. Konečně jsme se i dozvěděli, co se stalo v jejím dětství. Rozhodně stojí za ty prachy a za ten čas..další knižní série, ke které se s radostí budu vracet i v důchodu.

25.05.2016 5 z 5

Clariel Clariel Garth Nix

Na knihu jsem se velmi těšila. Odpočítávala jsem měsíce od jejího vydání, až jednoho dne tam byla. S dobrou náladou jsem ji vybalila z papíru a pustila se do čtení. Po asi 30 stránkách přišlo zklamání. První polovina knihy nudná, vleklá, táhlo se to a neměla jsem chutˇ už to ani číst dál. Po čase jsem se dostala do poloviny knihy, kde se konečne něco začalo dít. Knihu jsem ještě nedočetla a chvilku mi to jistě potrvá, ale tato kniha ve mne zanechává velice smíšené pocity. Předchozí trilogie byla výborná, čtivá a ráda se k ní opakovaně vracím. Tohle můj favorit bohužel nebude. Za dva roky by měla vyjít další kniha od něho. Tak snad to nebude další zklamání. Ráda bych dala 5*, ale nemohu. Dávam tři a ještě s odřenýma ušima. Co musím pochválit je konec...komentář Nixe. Vyrazilo mi to doslova dech.

25.05.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha koupená a přečtena jedním dechem za dva dny. Jsem ráda, ze bude pokračování.

02.09.2015 5 z 5