Sejna1955 Sejna1955 komentáře u knih

Nezvaný host Nezvaný host Lisa Jackson

Jedna z lepších knih autoryk.

10.08.2019 4 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Po těch předchozích nesmyslech, docela čtivé.

27.07.2019 1 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

(SPOILER) Pokračování SF od spisovatelky. Pachatelka , která je vědma , přesně ví, kde Bentz bude a co udělá. I když je to policajtka a její přítel detektiv, který má případ na starost, tak je to přitažené za vlasy.

17.07.2019 1 z 5

Ztracené duše Ztracené duše Lisa Jackson

Další blbost. Zdá se mi, že spisovatelka přešla z detektivek do SF. Skvěle rozepsaná série a potom takováhle sr.....Kristi, ta přežije i atomovku. Jsem zvědavý na další pokračování v Zlý úmysl. tam se určitě objevý bývalá manželka Bentze.

26.06.2019 odpad!

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Bohužel jsem nečetl chladná krev. Ale předchozí díly ano. Tato kniha se mě už zdále nesmyslně zamotaná. Všichni jsou tam příbuzní a skoro všechno tam dopadne skvěle. V tomto díle mě chyběl u Eve pes a bylo by to komplet. Všichni běhají po nemocnici, je tam provoz jako na Václaváku a nikdo si nevšimne, že se tam na hřbitově kope dvoumetrová díra a dá se tam sele a zaháže se. Je to už úsměvné, jako Jára Cimrman.
Ale to vše mě nazabrání, abych knihy spisovatelky četl dál. Bůh ví, čeho se dočkám. třeba to bude jako v seriálu Dallas, když hlavní hrdina umře a pak se jim zase objeví.

19.06.2019 1 z 5

Kniha i celá série mě nadchla, i když kniha je asi určena pro hodně mladší čtenáře bež jsem já.

05.06.2019