Sejna1955 Sejna1955 komentáře u knih

Zrušený rok – Deník 2020 Zrušený rok – Deník 2020 Michal Viewegh

Četl jsem všechny knihy od MV, ale takovou trapárnu, si mohl odpustit. Kdyby to pokrátil a napsal pondělí - pátek chlastání, 3x týdně jídlo v drahých hospodách, tak mohl ušetřit spoustu papírů.

01.09.2021 odpad!

Létající jaguár Létající jaguár Josef Formánek

V rychlosti, ve které byla kniha napsaná, tak to šlo.

26.08.2021 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Čtivá knížka, ale zase trochu přitažený za vlasy.

25.08.2021 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Ještě lepší, než V lese visí anděl. A hurá na clonu.

22.08.2021 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Velmi kvalitní příběh s dobrým koncem.

18.08.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Svěle napsaná kniha, zatín nejlepčí, co jsem od spisovatelky četl.

12.08.2021 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Čtivé. Knihy spisovatelky mají spád a neumím to vyjádřit, ale je to něco jiného, než dosavadní knihy, co jsem přečetl. A jdu na Ti druzí. Už se těším.

08.08.2021 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Velice čtivé.

31.07.2021 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Neskutečně překombinovaný příběh, nedovedu si představit, že by mě doma někdo roztahal kabely a dal všude sledovací zařízení. A opět trapné, že je to další kniha, kde vraždí policajt. Už by se měli spisovatelé a spisovatelky zamyslet a pokusit se najít jiné pachatele. Už je to dost ubohý.

30.07.2021 2 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Moc překombinované a opět zaběhnutá šablona posledních cca 3. knih, pachatel je policajt, nebo někdo, kdo se motá okolo případů. Už je to všechno na jedno brdo. Nejsem puritán, ale blábolů okolo sexu, je příliš.

21.07.2021 2 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Vyvrcholení série, to je slátanina všech alátanin. 1. díl vynikající, 2. díl slabota a 3. díl hrůza. Velké zklamání, ale chápu, že někdo bude mít jiný názor.
Co mě ale štve je to, že se stalo módou, že pachatel je polda, nebo někdo, kdo se motá kolem případu.Je to už asi pátá kniha, kterou jsem v poslední době přečetl (Slaughter - mlčící žena;J.D.Baker - Čtvrtá opice).

03.07.2021 1 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Kniha, od mé oblíbené sposovatelky, mě zklamala. Už jenom to, že tři důvěryhodné ženy se někde na servrech spojí a naplánují 3 vraždy, se mě zdá dost utažený za vlasy. I anonce na obálce, že se jedná o krimi, je dost úsměvná. Její předešlé knihy, jako Krotitel, Andělíčkářka a pod., to bylo krimi.

24.06.2021 2 z 5

Katův polibek Katův polibek Mons Kallentoft

Střízlivá Malin to zase všechno vyřeší a tak to v dobé detektivce mý být.

23.06.2021 4 z 5

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Vcelku očekáváné pokračování Zlaté klece, kde od samýho začátku bylo jasno, jaká bude zápletka a jak to dopadne. Podle konce knihy soudím, že bude následovat třetí pokračování.

16.06.2021 2 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Tak po zkušenostech s předcházející tvorbou, jsem byl dost zaskočený, ale dočetl jsem to. Dost erotiky, ale to je takový nový trend. Jsem zvědavej na pokračování.

08.06.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Pěkně napsaný a čtivé. Vraha jsem odhadl tak v polovině knížky a můj tip vyšel.

08.06.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Špičková knížka i zápletka. Ale stalo se takovou módou, že pachatelem bývá někdo od policajtů nebo někdo, kdo se motá okolo případů.

27.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělé pokračování, doufám, že spisovatelka napíše další knihy.

23.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nikdy by mě nenapadlo, že mě, čtenáře odkojenýho detektivkama, osloví tato kniha. Vyloženě mě pohladila po duši. A už mažu číst druhý díl.

14.05.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Něco jiného, než Hole, ale parádní příběh. Rychlý spád, tekže se to četlo se zatajeným dechem.

04.05.2021 5 z 5