ruzevtrni ruzevtrni komentáře u knih

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Děj nemá takový spád jako u první knihy. Nejlépe se mi četlo ke konci knihy který je svižnější. Je to hlavně o technologiích, různých technických vychytávek a appkách, které se tváří nevinně, ale co všechno se dá díky tomu o mě zjistit je až neskutečné. A dnes jistě zcela reálné.
Hlavní hrdinku si snadno zapamatujete, pak ještě pár postav a ty ostatní si najděte na konci knihy :-)
Moc technologií je velký a když si ji přečtete tak zjistíte co všechno je možné.

30.04.2019

Je to nadčasová kniha. Kdyby tato kniha byla povinnou četbou, bylo by to jistě užitečnější oproti jiným. Věřím, že každý se v nějakém tom příběhu pozná. Na konci každé kapitoly je dána rada jak mluvit či se chovat. Schrnutí v jedné větě. Nic složitého, kdyby se tím všichni řídili o co míň by mohlo být zbytečných hádek, nedorozumění a hlavně nepochopení.
Spíš bych ji nazvala: Jak komunikovat, abych dosáhla svého a všichni byly spokojeni. A přitom získat i přátele, kamarády, kolegy atd.

21.03.2018 5 z 5

Osud Osud Louise Bagshawe (p)

Pěkně se četla. Velmi se mi líbil konec. Jak se postavit na vlastní nohy když vám někdo přestane dávat peníze.

09.02.2018 5 z 5

Dovolená s tátou Dovolená s tátou Dora Heldt

Oddechovka od všedních starostí. Holka se s tátou na dovolené prostě nenudí :-))

09.02.2018 5 z 5