ruda.karny ruda.karny komentáře u knih

Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek Martin Rajniš

Skvěle napsaná biografie. Tenhle život by vystačit i na několik románů, ale já oceňuji, že čtení bylo poutavé a odsýpalo. Bylo plné rychle popsaných myšlenek i zajímavých detailů. Děkuji, že mi pan architekt odkryl duši. Stal se tak v průběhu čtení, z původně poměrně nesympatického floutka, moudrým a následování hodným kmetem.

02.03.2017

Rozvíjej se, děťátko... Rozvíjej se, děťátko... Eva Kiedroňová

Kniha je dobrým rádcem rodičů miminek. Napsaná je ale příšerně, několikrát se tam opakují ty samé informace a kniha se tak nakonec stává nepřehlednou. Nedoporučuji ji číst postupně od začátku, ale spíš až jednotlivé kapitoly podle věku dítěte.

Láska na tři Láska na tři Jan Saudek

Jako náctiletou mě kniha bavila, měla nádech něčeho zakázaného. Teď už by mě nebavila, jako ale celá postava pana Saudka.

Přímá stezka Přímá stezka Květoslav Minařík

Kniha se mi velmi špatně četla, nejen pro složitost svého obsahu, ale hlavně pro nelibozvučnost textu. Podle mně by potřebovala přepsat. Nicméně po obsahové stránce je výjimečná.

16.10.2015

Babyweb do ruky Babyweb do ruky kolektiv autorů

Velmi jednoduše a přehledně udělaná velká kniha. Rozhodně ji otevřu, až budu nervózně hledat radu nad nemocným miminkem. Nenechte se odradit titulní fotkou:-)

14.05.2015 4 z 5

Svobodný, ženatý, rozvedený, vdovec Svobodný, ženatý, rozvedený, vdovec Jan Saudek

Znovuzrozený porod Znovuzrozený porod Michel Odent

Doporučuju přečíst před porodem. Kniha pomůže najít živočišnou přirozenost v nás, kterou jsme už zapomněli.

14.05.2015 4 z 5

Prodávat je lidské Prodávat je lidské Daniel H. Pink

Kniha mi nic moc nedala, očekávala jsem víc.