rhoiar rhoiar komentáře u knih

Syn Buvola: Wen Anyar - V Agoku s Lékaři bez hranic Syn Buvola: Wen Anyar - V Agoku s Lékaři bez hranic Stanislav Havlíček

Tento román lékárníka Standy mě oslovil po přečtení děl Toma ebka. Líbilo se mi získat nový pohled na cíl mimo operační sál. Jeho bezcílné prozkoumávání Komor, náhodná setkání s místními a metodické spiknutí lékárny Agok. Na druhou stranu bych byl rád, když Standa zazpíval jejich davově potěšující melodie Jeden, je mainka a Pjdem si to Betlém. Páni, to muselo být pořádné dobrodružství! Až vyjde jeho další kniha, rád si ji vezmu. https://slopegame.net

Hitlerovo tajemství Hitlerovo tajemství Rory Clements

Páni, to bylo neuvěřitelné!
Do této knihy jsem vkládala velké naděje a nezklamala jsem se. Úplné napětí, od první stránky až po poslední, bez přestávek kvůli přehnanému popisu.
Profesor historie Tom Wilde je pro mě inspirací pro jeho pozoruhodnou statečnost, smělost, galantnost a statečnost. https://connections-game.com
Mnoho lidí během druhé světové války ztratilo vše, včetně naděje. Zoufale se hledalo každý kousek radosti nebo ctnosti. Dlužíme vděčnost těm, kteří, když byli v ohrožení vlastní životy, dali životy druhých na první místo.
Skuteční hrdinové, děkuji vám.

Hmyzí hotel Hmyzí hotel Markéta Nováková

Není to hrozný román. Dále dám svým malým kutilům opravdovou boudu v naději, že ji někteří brouci brzy začnou nazývat domovem. Nemohly to být tedy včely ani vosy, ale spíše beruška nebo datel, oba prý mají pobyty v pětihvězdičkových podnicích rádi. A mezitím si mladíci užijí poznání více o hmyzu, který žije zde ve Spojených státech. O komárech ani nemluvě.