*Renat* *Renat* komentáře u knih

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Vážně super knížka:3 Konec je fakt hodně otevřenej, takže kupuju další díl:) vážně nejradši bych byla, kdyby těch dílů bylo ještě tak aspoň 5 :DD :( Je to fakt nejlepší knížka, co jsem četla! Super spisovatelka (Y) :))

30.01.2014 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Nejlepší knížka co jsem kdy četla.. Kupuju si další díly, jsem na ni závislá:DD Kéž by nikdy neskončila:( :DDDD

30.01.2014 5 z 5

One Direction One Direction Mick O´Shea

Knihu mám a je uplně božíí:** Miluju kluky, a při téhle knize se k nim cítím blíž..:3

13.12.2013 5 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Knihy z téhle série mě moc bavili.. Ale když jsem si přečetla tenhle díl, byl ze začátku docela dobrý, ale pak už mě začal nudit. Jde tam vlastně jen o to, jak se Viky schází každý den ve škole se svými kamarády, a jak se snaží udržet si vztah se svým klukem.. Nevím no, čekala jsem od toho trochu víc... :/ kniha mě moc nepotěšila a další díl číst nebudu..

13.12.2013 3 z 5

Můj pes Můj pes Caroline Davis

Strašně jsem se z této knihy naučila:33 Akorát nemohu mít psa... Hold si počkám do 18 :DDD :(

Mořští koníci Mořští koníci Jenny Hughes

Dobrá kniha pro menší děti a teenagery:)

13.12.2013 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Zatím jsem na začátku, ale je to úplně boží děj:3 Miluju upíry :** Strašně se mi líbí spojení upírů s obyčejnými lidmi.. První díl jsem nečetla, a myslím , že to ani není potřeba:)

Brad Pitt - Hvězda Hollywoodu Brad Pitt - Hvězda Hollywoodu Grace Catalan

Brad Pitt je boží :ú :)

05.12.2012

Můj pes Můj pes Caroline Davis

Úžasná kniha,skvělé obrázky,pochopitelná DOPORUČUJI !! ;)

04.12.2012 5 z 5

Cesta za snem Cesta za snem Joanna Campbell

Přeji si ji k Vánocům ;) ♥ Moc se mi líbí celá série PLNOKREVNÍK ! Jen velká úcta pro spisovatelku Joannu Campbell !!!!

04.12.2012

Úžasný deník - Všechno je fakt šílený! Úžasný deník - Všechno je fakt šílený! Liz Pichon

Tuto knihu jsem ještě nečetla ale doufám že se to brzo změní,těším se ! :)

02.12.2012

Šílený deník - Super hustý výmluvy! Šílený deník - Super hustý výmluvy! Liz Pichon

Ano je pravda že se to čte velmi rychle je tam třeba celý velký obrázek na celé straně a jinak na každé stránce je nejmíň 5 obrázků :D :)

Úžasný deník - Můj libovej svět Úžasný deník - Můj libovej svět Liz Pichon

Mě teda přišla lepší než deník malého poseroutky... Je v ní více zajímavých obrázků a je to lépe nakreslené ;)

Psí zpravodaj Psí zpravodaj Lois Duncan

Ano ano,je skvělá je to od stejné autorky která napsala i Hotel pro psy :)

Hotel pro psy Hotel pro psy Lois Duncan

Tuto knihu jsem četla a můžu říct,že je pro každé dítě co má rádo psy je SUPER ... ;)

Mořští koníci Mořští koníci Jenny Hughes

Zrovna teď ji čtu,není špatná !! :)

02.12.2012 4 z 5

Hříbě jménem Hvězda Hříbě jménem Hvězda Joanna Campbell

Krásná knížka,přála jsem si abych ji nikdy nedočetla ! Jedna z nejlepších co jsem kdy četla ! Doporučuji holkám stejně starým jako já to je 10-15 let... ♥ :)