Cesta za snem

Ashley moc dobře ví, že za svými sny musí člověk jít krok za krokem a nesmí se nikým nechat odradit… Když se Naději narodí krásný a zdravý hřebeček, Ashley je nadšená. Všechno se jí daří: je úspěšnou pracovní jezdkyní a má pěkný vztah s Mikem, jehož koně vítězí v dostizích. Na farmě se objeví Ian McLean, asistent trenéra, jehož žena se zabila při dostizích. Jejich třináctiletá Samantha miluje koně, otec se však o ni bojí a nechce jí dovolit na nich jezdit. Když si Ashley koupí vlastním kobylku jménem Vévodkyně, Samantha jí aspoň pomáhá se o ni starat. Samantha se chce stát pracovní jezdkyní. Otec se snaží dívku chránit, ale ta chce jít za svým přáním. A když se Ashley při jednom dostihu zraní, může ji zastoupit právě jen Samantha. Podaří se jí přemluvit otce, aby jí dovolil vyhoupnout se do sedla? Pátý díl knižní série Plnokrevník....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96053/cesta-za-snem-91u-96053.jpg 4.329

Plnokrevník 5.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Stabenfeldt

Ashleigh's Dream, 1993

Kniha Cesta za snem

Tinoušek
08.02.2015

Asi zatím nejlepší knížky série Plnokrevník :3
Krásně se čte, milá, realistická.... Z mého oblíbeného - dostihového - prostředí, takže 5 hvězd :-)

*Renat*
04.12.2012

Přeji si ji k Vánocům ;) ♥ Moc se mi líbí celá série PLNOKREVNÍK ! Jen velká úcta pro spisovatelku Joannu Campbell !!!!