Otazníky kolem Naděje

Otazníky kolem Naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42581/mid_otazniky-kolem-nadeje-IBb-42581.jpg 4 61 3

Plnokrevník série

Opět se setkáváme s Ashley, která hluboce věří, že jednoho dne bude její milovaná klisna závodním šampiónem. Ashley je nadšená. Majitel velké farmy koní totiž rozhodne, že její oblíbená klisna může začít trénovat na závody. Dívka je naprosto přesvědčená, že Naděje bude šampiónkou hned několika závodů, ačkoliv když se narodila, nikdo nevěřil, že vůbec přežije. Vyskytne se však malý problém: Naději se jeho trenér vůbec nelíbí. Neposlouchá ho, chová se naprosto nepředvídatelně - jako by z něj měla strach. Trenér brzy prohlásí, že je nezvladatelná a nemá žádné předpoklady pro závodění. Co víc, Naděje se náhle nechce znát ani k Ashley. Na jedné vyjížďce ji dokonce shodí ze sedla. Ashley se svého koně, se kterým odmalička vyrůstala, začne bát. Možná je přece jenom načase se Naděje vzdát… Druhý díl knižní série Plnokrevník.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Stabenfeldt

Wonder's Promise , 1991

Micka02
16.02.2020 5 z 5

Je to vzrušující kniha. Byla čtivá a snadno jsem se začetla do děje ani se mi nechtělo věřit, že už ji mám přečtenou i když mi to přišlo, že to ani pořádně nezačalo.

Hoshi
10.03.2019 5 z 5

Druhé pokračování série Plnokrevník je opět plné něhy, odvahy a naděje. Strach dělá hodně, ale pokud máme naději, odvahu a trpělivost, zvládneme toho hodně :)

Marisa
17.03.2014 5 z 5

Kniha byla moc hezká. Líbilo se mi vystupování Ashley. A moc hezké bylo i to, že Ashley nic nevzdala ani po pádu z Naděje a že jí jako jediná věřila :)

koně příběhy o koních

Joanna Campbell