Otazníky kolem Naděje

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Opět se setkáváme s Ashley, která hluboce věří, že jednoho dne bude její milovaná klisna závodním šampiónem. Ashley je nadšená. Majitel velké farmy koní totiž rozhodne, že její oblíbená klisna může začít trénovat na závody. Dívka je naprosto přesvědčená, že Naděje bude šampiónkou hned několika závodů, ačkoliv když se narodila, nikdo nevěřil, že vůbec přežije. Vyskytne se však malý problém: Naději se jeho trenér vůbec nelíbí. Neposlouchá ho, chová se naprosto nepředvídatelně - jako by z něj měla strach. Trenér brzy prohlásí, že je nezvladatelná a nemá žádné předpoklady pro závodění. Co víc, Naděje se náhle nechce znát ani k Ashley. Na jedné vyjížďce ji dokonce shodí ze sedla. Ashley se svého koně, se kterým odmalička vyrůstala, začne bát. Možná je přece jenom načase se Naděje vzdát… Druhý díl knižní série Plnokrevník....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42581/otazniky-kolem-nadeje-IBb-42581.jpg 4.347
Série

Plnokrevník 2.

Žánr
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Stabenfeldt
Orig. název

Wonder's Promise, 1991

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Otazníky kolem Naděje

Přidat komentář
Hoshi
10. března

Druhé pokračování série Plnokrevník je opět plné něhy, odvahy a naděje. Strach dělá hodně, ale pokud máme naději, odvahu a trpělivost, zvládneme toho hodně :)

Marisa
17.03.2014

Kniha byla moc hezká. Líbilo se mi vystupování Ashley. A moc hezké bylo i to, že Ashley nic nevzdala ani po pádu z Naděje a že jí jako jediná věřila :)