Otazníky kolem Naděje

Opět se setkáváme s Ashley, která hluboce věří, že jednoho dne bude její milovaná klisna závodním šampiónem. Ashley je nadšená. Majitel velké farmy koní totiž rozhodne, že její oblíbená klisna může začít trénovat na závody. Dívka je naprosto přesvědčená, že Naděje bude šampiónkou hned několika závodů, ačkoliv když se narodila, nikdo nevěřil, že vůbec přežije. Vyskytne se však malý problém: Naději se jeho trenér vůbec nelíbí. Neposlouchá ho, chová se naprosto nepředvídatelně - jako by z něj měla strach. Trenér brzy prohlásí, že je nezvladatelná a nemá žádné předpoklady pro závodění. Co víc, Naděje se náhle nechce znát ani k Ashley. Na jedné vyjížďce ji dokonce shodí ze sedla. Ashley se svého koně, se kterým odmalička vyrůstala, začne bát. Možná je přece jenom načase se Naděje vzdát… Druhý díl knižní série Plnokrevník....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42581/otazniky-kolem-nadeje-IBb-42581.jpg 4.347

Plnokrevník 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Stabenfeldt

Wonder's Promise, 1991

Kniha Otazníky kolem Naděje

Hoshi

Druhé pokračování série Plnokrevník je opět plné něhy, odvahy a naděje. Strach dělá hodně, ale pokud máme naději, odvahu a trpělivost, zvládneme toho hodně :)

Marisa
17.03.2014

Kniha byla moc hezká. Líbilo se mi vystupování Ashley. A moc hezké bylo i to, že Ashley nic nevzdala ani po pádu z Naděje a že jí jako jediná věřila :)